Temple Hotel Shorekizi ligt in de buitenwijken en aan een rivier in Ayabe. Geniet van de prachtige natuur bij Tango-Amanohashidate-Oeyama Quasi-Nationaal Park en Gorge-mijn van Shizushi. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Dierentuin van Fukuchiyama en Wetenschapscentrum voor Kinderen in Fukuchiyama. In deze regio komen natuurliefhebbers gegarandeerd aan hun trekken. Je kunt hier wandel- en fietsroutes afleggen, bergbeklimmen en een ecotour volgen of een gratis fiets huren. Bekijk onze reisgids voor Ayabe
45 Donomae Teramachi, Ayabe, Kyoto, 623-0033
In de buurt
Strand van Amano Hashidate
54 min. rijden - 44.9 km
Gunze-museum
2 min. rijden - 2.0 km
Haven van Maizuru
30 min. rijden - 26.5 km
Oude Mikami Familiehuis
46 min. rijden - 41.1 km
Motoise Kono-heiligdom
57 min. rijden - 52.6 km
Lokaal vervoer
Station Ayabe - 5 min. rijden
Toyooka (TJH-Kounotori - Tajima) - 102 min. rijden
Restaurants
第一旭綾部店
4 min. rijden
中華料理Sanbon
18 min. wandelen
炭やきとらーめん天赦
18 min. wandelen
柿蔵
15 min. wandelen
マクドナルド
2 min. rijden
Over deze accommodatie
Temple Hotel Shorekizi
Hotel aan de rivier
Temple Hotel Shorekizi biedt onder andere een Japanse tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Temple Hotel Shorekizi hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en ventilators
Toiletten met elektronische bidets, gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Theeservice
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Buiten
Aan een rivier
Aan het vlonderpad/de promenade
Japanse tuin
Spa
Yukata (Japanse zomerkimono)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
1 gebouw
Genkan (entree)
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toilet met elektronisch bidet
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Maaltijden alleen beschikbaar in de kamer
Meer
Fusuma (kamerschermen)
Tatamivloer (geweven matten)
Tokonoma (alkoof)
Ventilator
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 19.00 uur.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Maaltijden zijn niet inbegrepen bij het rate plan voor halfpension voor kinderen die het aanwezige beddengoed delen met een volwassene.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor het privébadhuis/-onsen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er worden alleen vaste maaltijden in de kamer geserveerd (er is geen menu of openbare dinergelegenheid beschikbaar).
Accommodatie ook bekend onder de naam
Temple Hotel Shorekizi Hotel
Temple Hotel Shorekizi Ayabe
Temple Hotel Shorekizi Hotel Ayabe
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Temple Hotel Shorekizi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Temple Hotel Shorekizi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Temple Hotel Shorekizi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Temple Hotel Shorekizi?
Dit hotel ligt aan het vlonderpad, op 2 km van Gunze-museum en op 15 km afstand van Gorge-mijn van Shizushi en Museum ter Herdenking van Ahida Hitoshi. Ook Sandanike-park en Dierentuin van Fukuchiyama liggen op 15 km afstand. Station Ayabe ligt op 24 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Temple Hotel Shorekizi
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Taylor
Reisde met familie
8 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten