Geheel appartement
Magnífico Studio en Complejo Royal Garden B1/13
Op het strand, met een waterpark, dicht bij Siam Park
Fotogalerie voor Magnífico Studio en Complejo Royal Garden B1/13





Geheel appartement
1 badkamerMax. aantal: 146 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Parque Santiago 1: Seafront apartment with private terrace & £100K pool makeover
Parque Santiago 1: Seafront apartment with private terrace & £100K pool makeover
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 88 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Playa de la Américas, Santa Cruz de Tenerife
In de buurt
Las Vistas-strand1 min. wandelen - 0.1 km
Playa del Camison3 min. wandelen - 0.3 km
Playa de Los Cristianos13 min. wandelen - 1.1 km
Playa de las Américas13 min. wandelen - 1.1 km- Estadio Antonio Domínguez Alfonso8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
- Tenerife (TFS-Tenerife South) - 24 min. rijden
Restaurants
- Fiore Tenerife2 min. wandelen
- McDonald's4 min. wandelen
- Corinto2 min. wandelen
- Mamma Mia Trattoria-Grill6 min. wandelen
- La Palapa Beach Club3 min. wandelen


