'Juventus Hotel: overal zichtbaar, ook door de vele hotelgasten die voor Juventus werken.
Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam, vooral bij het ontbijt (Covidbeperkingen) doen ze het hartstikke goed.
Een auto is wel handig, want de stad ligt zeer gespreid, grote afstanden.'
'Een prachtig hotel in het centrum van Turijn. De entree, de kamers. Het is allemaal zeer mooi. De ligging van het hotel is perfect. Je stapt zo de Via Roma op langs alle winkel richting het centrale plein van Turijn. Ook de keuken is uitstekend.'
'Fijn design boetiek hotel.gloednieuw. Ruime kamers, schoon, goed ontbijt.
Makkelijk parkeren en goede opties voor diner in hotel. Ivrea is leuke plaats en van daaruit ook courmayeur, skyway en piedicavallo en Biela bezocht. Mooie wandelingen. '
'Super hotel, meer dan vriendelijk en perfecte uitvalsbasis voor de Giro d’Italia 2025. Ook fijn dat we op onze vertrekdag langer op de kamer mochten blijven door een verlate terugvlucht.'
'De accommodatie was echt top, we hadden een familiekamer waar we met 4 prima in konden slapen en nog veel ruimte over hadden. Het zwembad was prima. Het is een soort paleisachtige gebouw, mooie vertrekken en vriendelijk personeel. Je kon in het hotel ook eten, maar dan kreeg je een standaard menu, dit wilden we niet, dus zijn in een soort afhaalrestaurant/eenvoudige bistrot op loopafstand gaan eten. De wandeling ernaartoe, 800 meter, vanaf de uitgang van het hotel maakte op ons een verlaten...
'Lhotel si trova in zona centrale di Biella, molto pulito, la stanze molto carina così anche il bagno, la colazione molto buona tutto il personale gentilissimi e disponibili, se dovete andare a Biella tenetelo in considerazione perché ne vale la pena. Grazie a tutti '
'Ci siamo trovati a pernottare ad Ivrea durante l'alluvione..
L'albergo era molto accogliente, il personale gentilissimo e il ristorante dell'albergo eccellente sia per la cena e che per la colazione.
Conto di ritornare per visitare Ivrea'
'I love how the energy of this place feels. The decorations, furniture and everything about it is very conscious. It all feels hand made and filled with love. I recommend this place to whoever is looking for a stay in a magical, relaxed and timeless experience. We.were.visiting Damanhur, and Casa Rosada was the perfect place to integrate it all. '
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Je kunt meer ontdekken over de geschiedenis van Biella als je een bezoek brengt aan Santuario di Oropa. Maak tijdens je verblijf in de omgeving een wandeling langs het meer.
Word tijdens je vakantie in Candia Canavese één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Lago di Candia. Verken de parken en het meer wanneer je in de omgeving bent.
Word tijdens je vakantie in Ivrea één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Lake Sirio. Geniet van de wandelgebieden in de omgeving, zoals het meer, of kom de festivals hier ontdekken.
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in Masino de mooie natuur van Castello e Parco di Masino. Verken het meer met een wandeling of ontdek de bergen hier.
"Een prachtig hotel in het centrum van Turijn. De entree, de kamers. Het is allemaal zeer mooi. De ligging van het hotel is perfect. Je stapt zo de Via Roma op langs alle winkel richting het centrale plein van Turijn. Ook de keuken is uitstekend."
"Hotel ligt midden in het centrum met bus naar vliegveld om de hoek. Personeel is zeer vriendelijk. Ontbijt is goed. Hotel wordt netjes schoon gehouden."
"I stayed one night with friends. It was clean, easy to reach with train bus or tram. Enough space. Friendly and helpful people. I enjoyed it very well"
"De accommodatie was echt top, we hadden een familiekamer waar we met 4 prima in konden slapen en nog veel ruimte over hadden. Het zwembad was prima. Het is een soort paleisachtige gebouw, mooie vertrekken en vriendelijk personeel. Je kon in het hotel ook eten, maar dan kreeg je een standaard menu, dit wilden we niet, dus zijn in een soort afhaalrestaurant/eenvoudige bistrot op loopafstand gaan eten. De wandeling ernaartoe, 800 meter, vanaf de uitgang van het hotel maakte op ons een verlaten indruk, alles leek afgesloten in het dorpje. Maar het hotel zelf was een oase van rust en luxe."
"De kamers zijn ruim. De airco koelt onvoldoende, bedden zijn doorgezakt. Let op: voor het zwembad betaal je €10 per persoon per dagdeel! Staat bij de kleine lettertjes. Personeel is hier niet op aan te spreken. Het hotel is gedateerd. Ontbijt is prima, lekkere koffie. "