Hotel Millefiori ligt in Valtournenche. Skigebied Breuil-Cervinia en Skilift van Cervinia zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Matterhorn verkennen. Frachey-Alpe Ciarcerio Funicular en Valle d'Aosta-observatorium zijn ook een bezoek waard. De omgeving biedt een scala aan mogelijkheden, zoals langlaufen, skiën en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Valtournenche
Frazione Montaz, 35, Valtournenche, AO, 11028
In de buurt
Skiparadijs Matterhorn
13 min. wandelen - 1.1 km
Skigebied Breuil-Cervinia
10 min. rijden - 9.7 km
Kabelbaan van Valtournenche
3 min. rijden - 2.1 km
Salette-kabelbaan
3 min. rijden - 2.1 km
Skilift van Cervinia
10 min. rijden - 9.7 km
Lokaal vervoer
Station Châtillon - 29 min. rijden
Sion (SIR) - 145 min. rijden
Restaurants
Brasserie Du Cervin
10 min. wandelen
Ristorante Baracon
26 min. rijden
Biblos Pizzeria
8 min. wandelen
Coq Rouge
4 min. wandelen
Bar Le Moulin
2 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Millefiori
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij Hotel Millefiori zijn er de volgende voorzieningen: een gratis ontbijtbuffet, een terras en een koffiebar/café. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met gratis vervoer van/naar de skipistes, skipasservice en skiverhuur. Geniet van een sauna of een bubbelbad om tot rust te komen en verwen jezelf met een massage. Ga vooral lekker eten bij Millefiori Restaurant, het restaurant ter plaatse. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals rotsklimmen en wandelen/fietsen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een bibliotheek.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Gratis lokale shuttleservice, fietsverhuur en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Millefiori hebben leuke bijkomstigheden zoals badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en roomservice.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis plaatselijke shuttleservice
Gratis skishuttle
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Millefiori Bar
Millefiori Restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Bubbelbad
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Rondvluchten met helikopter/vliegtuig
Rotsklimmen
Sauna
Ski-opslag
Skilessen
Skipassen
Skiverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wandel- en fietsroutes
Wintersportuitrusting
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Gratis plaatselijke shuttleservice
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
40 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks tot 22.00 uur geopend.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.00 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 30 april betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 15 juni betaal je EUR 0.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 16 juni tot 30 september, EUR 1.00 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 30 november, EUR 0.50 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 85.00 per persoon (retour)
Toeslag voor extra bed: EUR 25.00 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Millefiori Valtournenche
Millefiori Valtournenche
Hotel Millefiori Hotel
Hotel Millefiori Valtournenche
Hotel Millefiori Hotel Valtournenche
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Millefiori over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Millefiori?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Millefiori inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Millefiori uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Millefiori een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 85.00 per persoon.
Waar staat Hotel Millefiori?
Dit hotel in Valtournenche ligt in de buurt van de pistes, op 2 km afstand van Skiparadijs Matterhorn, Salette-kabelbaan en Kabelbaan van Valtournenche. Becca d'Aran-skilift ligt op 4,9 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Millefiori
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,0
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 72 van 97 beoordelingen
10 - Uitstekend
72
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 97 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 97 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 97 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 97 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Laura
Reisde met familie
23 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were very friendly, helpful and knowledgeable. Rooms were spacious and comfortable for our family of 4. Food and drinks excellent. Equipment hire in sight a bonus.
Laura
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Patty
Reisde met familie
19 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Exceptional friendly Swedish & Spanish staff. Cosy, homely, festive decorated hotel with Xmas spirit. Modern fitted clean bathroom. It's 5* for being a hotel with a heart. It tries v hard to provide 5* service. Don't compare it with The Penisula & alike 'cos that's not the goal. Compare it with the family or friend's holiday home where the hotel ski shuttle (to Valtournenche, Cervinia) frequency and timetable is flexible, transfer to Milan is negotiable, kitchen staff will lend you her own mob to call the pharmacist, and late lunch with homemade pasta being made impromtu at 4.30pm when the kitchen is closed. If reception is unattended, look for staff in the kitchen. Like all hotels, there're cons such as sounds of guests enjoying themselves on the ground floor till 11pm (v noticeable on 1st floor but not on 3rd floor. Note need to drag luggages up the stairs but staff can help). One would have the odd minor maintainence issues at your own holiday home, & this was no exception but it's not a deal breaker 'cos staff are attentive & make every effort to make your stay enjoyable. Have a chilled, flexible, accomodating mindset like one would at your own holiday home, and you'll not be disappointed! Great breakfast as it had fresh produce, daily fresh pastries, hot cooked food straight from the kitchen & kept warm on stovetops. It even had limoncello shots on some mornings. This hotel offers affordable comfortable ski accomodation for those wanting to ski in Cervinia-Zermatt.
Patty
6 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Reijo
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tyckte hotellet var supermysigt, kanon mat inkl. Frukost. Hade tom. Kalles kaviar till frukost äggen.
Reijo
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Al
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable room and setting, beautiful view!
Al
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Andrew
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Family style meals encouraged me to get to know the other guests. staff and owner were very friendly and helpful. I felt like I had found my people.
Andrew
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Perry
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perry
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Baya
Reisde met een groep
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent séjour au Millefiori Aoste.
Notre séjour a été excellent grâce à la gentillesse et le professionnalisme de notre hôte. Le petit-déjeuner est tout simplement excellent/parfait.
La description des lieux est conforme à la réalité:1000 fleurs...
La position est idéale pour rayonner dans la vallée d'Aoste.
Baya
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Nicola
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly, great food and views.
Nicola
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Philippe
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Philippe
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Espen
Reisde met familie
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Et meget hyggelig opphold!
Vi ble ønsket velkommen av hotellverten som umiddelbart ga oss en følelse at vi skulle føle oss om hjemme. Vi ble spurt og anbefalt å spise middag på stedet, noe vi ikke angret på at i takket ja til. Veldig hyggelig opplevelse og nydelig mat! Frokosten var også skikkelig bra! Her vil vi komme igjen!
Espen
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Kristina
Reisde met een groep
25 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kristina
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Håkan
Reisde met familie
20 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nöjda
Familjär stämning med en känsla av avkoppling. Den gemensamma middagen var fantastisk både i smak och i upplevelse. Vi kommer gärna tillbaka vid resor i området. Utsikten från rummet var oslagbar!
Håkan
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Carolina
24 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Carolina
2 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Alisson
Reisde met familie
24 apr 2025
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Alisson
2 nachten verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Alejandro
10 feb 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Alejandro
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Sarah
17 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing cozy ski lodge, the most comfortable beds on our entire stay in italy, great food and friendly helpful staff! We will return if we are lucky enough to visit this beautiful area again!
Sarah
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
peter
19 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
A must stay !
Assa & team made our stay truly wonderful. Always there to help in a friendly way. Dinner at hotel was amazing, as were the breakfasts.
A real home-away-from-home.
peter
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Ewan
Reisde met partner
22 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
One of the best hotels I have ever stayed in with iconic alpine town and easy access to many hikes around the Matterhorn valley and Cervinia!! Could not recommend more.
Ewan
2 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Janina
Reisde met partner
10 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
accoglienza ok
La prima colazione con molto scelta.
Forse sarebbe di ristrurare i bagni.
Peccato per il parcheggio.
Janina
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Line
Reisde met familie
9 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vi havde en skønt ophold på Millefiori. Fantastiske rammer, og der er virkelig gjort meget i indretningen som gør stedet hyggeligt. Personalet var ekstremt hjælpsomt og varmt. Utrolig lækker morgenmadsbuffet, med et virkelig stort udvalg og tydeligvis en passioneret kok. Vi spiste begge aftener på hotellet og langbordsmiddag konceptet var en utrolig positiv oplevelse og maden virkelig god. God placering i forhold til at tage på ture ud og vandre og den smukkeste udsigt fra vores balkon ned over dalen.
Line
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Susanna
Reisde met partner
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A charming Scandinavian hotel with excellent service. The beds are soft and the duvets are plush (perhaps a bit too warm in the summer). Don’t skip dinner; the experience is amazing! Also breakfast is super! The bar is great, and the terrace is wonderfully sunny. If you are a very light sleeper, it's advisable to request a room facing the courtyard or bring earplugs, as the nearby road is surprisingly busy. However, the noise did not bother us.
We will definitely come again!
Susanna
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Roland
26 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Roland
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Marita
17 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Marita
4 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Aiwowamma
Reisde met partner
9 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel location was nice for views, but walk to Valtournenche city was a little scary, because near by hotel wasn't walking road.