'Fresh clean thoughtfully-designed rooms with a great shower, PROPER bath towels, some free drinks, air conditioning, comfortable beds - the room was great. Rooftop bar and pool were also lovely.'
'uitstekend personeel, zeer rustig gelegen hotel, alles goed onderhouden; minpunten waren de onvoldoende verlichting in de kamer en het ontbreken van wifi in de kamer'
'Hôtel bien situé, près de la plage, des commerces et restaurants. Personnel d'accueil très aimable et serviable. Chambres un peu défraîchies mais en bon état. Petit déjeuner bon et copieux mais peu de produits frais en dehors des fruits.'
'Leuk karakteristiek hotel.
Zonder navigatie heel moeilijk te vinden. Toegang alleen via heel nauwe straatjes met krappe bochten.
Komend vanaf Calle Iglesias links afslaan bij bordje "Hotel Rural" (La raya wordt niet genoemd). Na de brug te zijn gepasseerd is er een afslag vna 270 graden naar rechts met wegwijzer naar "La Raya". Daar eerst doorrijden tot een pleintje om te draaien (de bocht is anders niet te nemen)'
'Wij zijn ooit eerder in een ander hotel geweest, maar dit hotel ligt veel leuker in een authentieke buurt. Het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam. Alles is schoon en het ontbijt biedt ook voldoende keuze.
Omdat het weer niet zo optimaal was konden wij ons verblijf ook als stedenvakantie invullen.
'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Als je op vakantie lekker wilt uitrusten, kun je tijdens je vakantie in Santa Cruz de Tenerife misschien een bezoekje brengen aan Playa de Benijo. Maak tijdens je vakantie in de omgeving zeker tijd voor een bezoek aan de winkels.
"Ik ga al jaren naar dit hotel vond alles top tot de verbouwing die nu nog steeds bezig is. Personeel is zeer vriendelijk schoomaak Personeel is ook top. Het is een niet rokers hotel geworden. Dat vind ik een min punt. En het eten in de avond. Vond ik totaal niet meer aantrekkelijk zeker ook niet voor de prijs wat ze nu vragen. Vind het echt jammer maar ik moet volgende jaar een andere hotel of appartement gaan zoeken. "