Danasari Homestay ligt in Stadscentrum van Ubud, een wijk in Ubud. Bezoek Paleis van Ubud, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Apenbos van Ubud en Sanur Beach. Heilige Apenbos Heiligdom en Spiritueel Centrum Sinar Suci zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Ubud
Jl. Hanoman No 43, Padang Tegal, Ubud, Bali, 80571
In de buurt
Apenbos van Ubud
9 min. wandelen - 0.8 km
Paleis van Ubud
11 min. wandelen - 0.9 km
Markt voor Traditionele Kunst van Ubud
11 min. wandelen - 0.9 km
Saraswati-tempel
12 min. wandelen - 1.1 km
Spiritueel Centrum Sinar Suci
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 72 min. rijden
Restaurants
Ubud Coffee Roastery
4 min. wandelen
KAFE
1 min. wandelen
Anything Brew
1 min. wandelen
Kebun Bistro
1 min. wandelen
Down to Earth
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Danasari Homestay
Pension vlak bij Apenbos van Ubud
Danasari Homestay ligt in de buurt van Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en Paleis van Ubud en biedt vervoer van/naar de luchthaven, een terras en een tuin. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een wasserij.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en conciërgeservice
Een kluis bij de receptie, hulp bij uitstappen/tickets en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Danasari Homestay hebben voorzieningen zoals gratis wifi, geluiddichte muren en roomservice.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Balkons, koffiezetapparaten/waterkokers en plafondventilators
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Meer
2 etages
3 gebouwen
Gebouwd in 2000
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 22.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 10 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 50000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: IDR 50000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Danasari Homestay?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Danasari Homestay inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Danasari Homestay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Danasari Homestay een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Danasari Homestay?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Ubud, op 15 minuten wandelen van Apenbos van Ubud, Paleis van Ubud en Markt voor Traditionele Kunst van Ubud. Ook Spiritueel Centrum Sinar Suci en Heilige Apenbos Heiligdom liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Danasari Homestay
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,8
Locatie
8,4
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 27 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 27 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 27 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 27 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 27 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
panha
10 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really clean and staff was helpful, nice basic homestay away from the city
panha
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
raymond
18 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ubud gem
Great view and stay. Very welcoming staff. Convenient location.
raymond
15 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anatol
31 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a lovely homestay right in the centre of Ubud only minutes from yoga spots and opposite the best kafe in town! Lovely staff and a yummy but simple breakfast 🙏❤️🙏
Anatol
10 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anatol
29 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It's a fantastic homestay, overlooking a rice field, right in the centre of Ubud, opposite of the best cafe and they are so friendly, helpful and cook a delicious breakfast! Love Danasari! 🙏❤️🙏
Anatol
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jan
7 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi gelegen homestay, ruime kamer, mooie tuin en naast rijstveld gelegen...mooi uitzicht....aanrader..
jan
9 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Nikki
23 feb 2020
I have stayed at many guest houses in ubud and this one is quite poor. It’s fine for one or two nights but definitely not anything long-term. All rooms on the second-story have windows that do not close meaning every single alarm, every single conversation, every noise your neighbors make you will hear, and they will hear you. Zero privacy. Very awkward. I could hear conversations being had some nights until one in the morning. During the day across the field there are classes being taught which are very very noisy as well.In the week that I stay there my room was not cleaned once. Breakfast was worse than other places. There is nothing I liked about this place other than the location and price. But for 13 bucks you can find somewhere quiet. If you stay here and want to avoid some noise stay on the first floor. But be aware there’s no AC in those rooms to my knowledge
Nikki
7 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
5 jan 2020
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
가성비좋은 숙소를 구하신다면 추천
가성비좋은 숙박시설이라고 생각한다.
최고의 장점은 발코니에서 padi view와 함께하는 아침식사시간이라고 생각한다. (숙박비에 아침식사까지 포함)
그리고 위치가 갑. 왠만한 거리는 도보로 이용가능한다. 우붓 중심가에 위치해있는것에 비해 숙소 자체는 아주 조용하고 아기자기하다.
단점은 에어컨이 없다는것과(이 가격에 바라진 않는다) 수압이 세지않다는것과 (그럭저럭 쓸만하다) 침대시트의 위생상태이다. (이 부분때문에 다른 숙소는 가격을 더 지불하고서라도 업그레이드해야겠다고 생각했다)
스탭들은 친절하나 영어는 잘 하지 못한다. (이 부분도 이해감)
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Angela
7 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Good value for money guest house in prime location
A lovely guest house with a great location and friendly staff. For the price it's absolutely fine. My only negatives were that I had booked a deluxe room but they double booked and downgraded me. They did however inform.me and give the the cost difference back so that was ok. The room I had was a basic room, upstairs with a balcony. Nice view of rice paddy. There is no Aircon and I was incredibly hot, with a ceiling fan covered by the bed canopy. After struggling with the heat a few hours I pulled back the stained canopy from the bed to get some air from the fan which made it more manageable.
Otherwise good value for money.
Angela
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexia
11 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Au top
Le personnel de l’hôtel est très accueillant et reste à votre écoute pour vos moindre question. Merci beaucoup à l’équipe
Alexia
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
17 mei 2019
Negatief: Voorzieningen
Great location.
Was no hot water in the morning, they forgot to turn it on. Little noisy walls are quite thin.contruction going on near by
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
1 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Loved the 2nd floor balcony with views of the paddy fields. Good WiFi.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Tomo
13 feb 2019
Negatief: Personeel en service
I told them twice I'll be there around mid night before check in ,They said , That's fine , We'll wait for you〜
When I was there, no one there and I couldn't fine my room .
I was disappointed, and had pretty bad experience.
Tomo
4 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
26 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ligger meget centralt i Ubud og servicen ret ok. Morgenmaden er simpel, men ganske udemærket.
Du får meget for få penge her.
Michael
5 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kiran
24 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location pleasant stay.
Great location in ubud near a lot of restaurants and cafes. Yoga barn is less than a ten minute walk away. Close to a big supermarket. Close to monkey forest. Has a healthy cafe next door and opposite. The room itself was big, cleaned everyday. The bathroom was ok. Shower had hot water. WiFi was good. Breakfast was basic but great eaten on the terrace overlooking the rice fields. The owners were very nice. They arranged an airport pick up for me for 350k INR. I stayed in a fan room. The ceiling fan was not powerful I was told this is how they work in Bali but was given a small fan which helped a lot. I recommend an air conditioned room.
Kiran
8 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Camille
12 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Really good place to stay !
Staff so friendly ! The breakfast is changing every morning and is really tasty !
So happy to discover another culture and live next to balinese people. Every time they see us they say hello, so polite !
Camille
1 nacht verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SAMURAI
25 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfekt lille homestay i centrum af Ubud!
Perfekt lille homestay i centrum af Ubud. Lokationen var perfekt med gå-afstand til Monkey Forest, Ubud Market og alle restauranter og caféer. Receptionisten var virkelig flink og hjælpsom. Og morgenmaden var virkelig lækker, selvom det kun bestod af brød, friske frugter og æg!
Richard
9 nachten verbleven in januari 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Julie
26 okt 2017
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Well located hotel overlooking rice paddies.
Hotel is located in central Ubud with both the market and monkey forest a nice easy walk. Room was aged and the bathroom looked dirty but didn't smell. Breakfast was adequate but no choice available unless you paid for it. Kept me going until 2-3pm every day so was OK. Balcony overlooking rice paddies was the best part - very peaceful and a lovely view.
Julie
9 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nicky
27 okt 2016
Positief: Personeel en service
Good location, affordable price for a nice view.
Good location, affordable price for a nice terrace with paddy field's view.
Room is ok, comfortable and clean you can request daily cleaning from the reception.
Bathroom a bit run down... but for the price I paid I was happy with this place.
Nicky
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Matt
15 sep 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel stay spoiled by staff trying to overcharge.
I couldn't enjoy my stay here as I was in a constant battle with staff over extra payments that they expected for a second guest when my receipt clearly stated that the base rate is for two people. Also the accommodation was booked using a filter of three stars and above from expedia but what I got was clearly NOT 3 stars (no A/C, TV, fridge). Overall I think I was conned and it left me a bit jaded at a time when I was obviously trying to relax and enjoy myself. For these reasons I would not recommend this hotel to anyone.
Matt
Geverifieerd
6/10 – Matig
Thomas
2 nov 2015
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ok budget hotel
Indside the room need a big makeover!
very basic.
outside the garden is Beautiful and nice a quiet. very nice! eating you'res ok breakfast on the front of room is very nice.
if the room was renovated. this place will be very good!
nice staff.
Thomas
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
9 okt 2015
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Not 3 Star Central Hotel
I stayed in a Deluxe room, which should not be called Deluxe by any stretch of the imagination. Very simple and tidy but no amenities whatsoever. No water, no soap, threadbare and ratty old towel, dirty shower which only dribbles water, cracked mirror, no fridge, no tv, no daily clean.
Many, many other better hotel rooms around for even cheaper. Glad I only booked 3 nights first then moved.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
SToh
28 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Nice budget bungalow
Very Friendly and helpful staff. Nice environment. Off the main road and quiet at night.
SToh
Geverifieerd
4/10 – Slecht
SHING-CHUAN
15 aug 2015
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Basic room. Not really good stay
It is very basic room. No TV and fridge in the room.
Shower is bit dirty. Few stains on bed sheets which might be washed, but I think they should throw out the sheets looks dirty.
Staffs are friendly but not always at reception. It was bit hard to communicate with them because they were not attentive.
SHING-CHUAN
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ivan
11 aug 2015
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel, nice location
Stayed in hotel for 3 nights. Really good location. The hotel is in the center of Ubud, but we had a great view from balcony on quiet ricefields! Woult recommend to stay in it!