Gehele woning·Particuliere eigenaar

Casa Habanero - Ocean View, whole house by Troncones Point

Fotogalerie voor Casa Habanero - Ocean View, whole house by Troncones Point

Een huis met een zandkleurige grond, een grote rode bloem op de voorgrond en een blauwe bank onder een overdekte veranda.
Een ruime woonkamer met een houten eettafel, stoelen, een bank en een plafondventilator.
Een overdekt buitengebied met een zwembad, zitplaatsen en planten in potten.
Een zwembad met uitzicht op de oceaan en een houten terras.
Een hangmat bevestigd tussen houten palen in een zandrijk buitengebied, met uitzicht op een glooiend landschap.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Habanero - Ocean View, whole house by Troncones Point

  • Casa Habanero ligt tegenover het strand en is uw privéwoning, omgeven door een prachtig uitzicht op de oceaan en de bergen.

    De beste plek om rond te hangen is bij het overdekte zwembad of op de veranda staren naar de oceaan. Stoelen rondom het zwembad om te ontspannen. We hebben ook drie hangmatten. Er is een buitendouche om af te spoelen na het surfen of hangen op het strand.

    Als je eruit wilt, ga dan naar het prachtige strand. We hebben tidepools recht tegenover. Niemand is er bijna, dus het voelt als je privéstrand. Surfen is ongeveer 5 minuten lopen.

    'S Nachts kunt u als gezin ontspannen terwijl u aan het koken bent. We hebben een picknicktafel buiten bij het zwembad om buiten van uw maaltijden te genieten. Alle slaapkamers hebben AC. Een paar leuke restaurants liggen om de hoek voor het huis en het is slechts een korte rit of ongeveer 20 minuten lopen naar de stad.

    We hebben ook een pack n 'play, wieg, kinderstoel en zwembad items voor kinderen. Baby's / peuters zijn niet inbegrepen bij de 6 gasten. We hebben ook een luchtbed voor maximaal twee kinderen, ook niet inbegrepen bij de 6 gasten.

    Huisregels:
    Niet roken in huis.

    Als items worden gebroken / beschadigd tijdens het verblijf, hebben eigenaren van onroerend goed 48 uur om te adviseren over extra kosten als gevolg van schade

    Kinderen zijn niet zonder toezicht in het zwembad toegestaan (vanwege geen hek).

    Wasmachine en droger zijn niet voor gebruik door gasten. Ze zijn alleen voor huishoudelijk gebruik. Als u toegang tot hen wilt, houd er dan rekening mee dat $ 75 USD nodig is voor elke week verblijf.

    We hebben een tuinman die werkt van 08.00 uur - 13.00 uur van maandag tot zaterdag. Tijdens die uren mogen gasten niet om persoonlijke verzoeken vragen (IE: boodschappen, enz ...). Als u wilt dat hij deze items doet, bespreek dit dan rechtstreeks met hem voor tarieven, enz ... omdat hij deze tijdens niet-werkuren kan uitvoeren.

    We hebben een meid / huishoudster die beschikbaar is om maaltijden te bereiden. Bespreek met haar rechtstreeks de tarieven, enz ...

    Uw schoonmaakkosten dekken het huis dat wordt schoongemaakt na elke drie dagen van verblijf samen met bij het afrekenen. Als je meer nodig hebt, zal een extra $ 50 USD per schoon worden toegevoegd.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Troncones. Geniet van de prachtige natuur bij Troncones Strand en Troncones Point. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Cocodrilario en Magic World Aquatic Park. Magic World waterpark en Delfiniti zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Troncones
Meer vakantiehuizen in Troncones
Kaart
Troncones, Gro.

In de buurt

  • Een zonsondergang boven een strand, met twee mensen die staan en naar de horizon kijken.
    Bahía de Zihuatanejo
    39 min. rijden - 40.6 km
  • Een zonsondergang boven een rustige zee met bootjes en een zandstrand.
    Playa la Ropa
    43 min. rijden - 42.1 km
  • Troncones Strand
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Bahía de Manzanillo
    10 min. rijden - 4.2 km
  • Majahua Point
    11 min. rijden - 4.5 km

Lokaal vervoer

  • Ixtapa, Guerrero (ZIH-Ixtapa - Zihuatanejo Int.) - 41 min. rijden

Restaurants

  • El Chiringuito De Fran
    7 min. wandelen
  • La Mexicana
    6 min. wandelen
  • MAREA Restaurante
    19 min. rijden
  • Ilianet
    18 min. rijden
  • Present Moment Retreat
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Casa Habanero - Ocean View, whole house by Troncones Point over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Casa Habanero - Ocean View, whole house by Troncones Point ?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa Habanero - Ocean View, whole house by Troncones Point inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Habanero - Ocean View, whole house by Troncones Point uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Habanero - Ocean View, whole house by Troncones Point ?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Troncones bevindt zich op enkele stappen van Troncones Strand en op 5 km van Troncones Point en Bahía de Manzanillo. Majahua Point ligt op 4,3 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Casa Habanero - Ocean View, whole house by Troncones Point

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Spacious home, AC in bedrooms, comfortable hammocks, beach access and refreshing dipping pool.

We had a great time staying north of Troncones in Becca and Travis' home. Becca and Travis are very good to work with, attentive and responsive to client needs. The house is located at the south end of Manzanillo Bay, with easy access to a sweet tide pool area and path to Manzanillo Beach, which is clean and has some good restaurants. To access the town of Troncones, which has some shopping options and good restaurants, as well as a very nice long beach, we recommend renting bikes or having a car to get around, as it is a long walk to the town of Troncones from Casa Habanera. We enjoyed riding bikes. Taxis are easy to come by, though, which is another option for those not inclined to ride or drive.
7 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

10 nachten verbleven in januari 2026