Particuliere eigenaar

Luxury 2 Bedroom 3 BA Ocean Front Resort with AC, WiFi in San José del Cabo

Resort met een bubbelbad, op 4 minuten stappen van Costa Azul

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Fitnessruimte
  • Bubbelbad
  • Airconditioning
  • Wasservice
  • Zwembad

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
San José del Cabo, BCS

In de buurt

  • Costa Azul - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • El Zalate Beach - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Playa Hotelera - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Club Campestre golfbaan - 14 min. wandelen - 1.2 km
  • Palmilla strand - 2 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Los Cabos (SJD), San Jose del Cabo, Baja California Sur, Mexico - 16 min. rijden

Restaurants

  • ‪Lobby Bar - ‬6 min. wandelen
  • ‪Coco Cafe - ‬6 min. wandelen
  • ‪Sardina Cantina - ‬1 min. wandelen
  • ‪Buffet O - ‬6 min. wandelen
  • ‪Mama Mia - ‬4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Luxury 2 Bedroom 3 BA Ocean Front Resort with AC, WiFi in San José del Cabo

Resort vlak bij Costa Azul
Overweeg een verblijf bij Luxury 2 Bedroom 3 BA Ocean Front Resort with AC, WiFi in San José del Cabo en geniet van een wasserij, een fitnesscentrum en een bubbelbad. Ga het net op via wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Een zwembad
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Luxury 2 Bedroom 3 BA Ocean Front Resort with AC, WiFi in San José del Cabo zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • 3 badkamers met douches en badkuipen of douches
  • Vaatwassers, microgolfovens en ovens

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet

Dingen om te doen

  • Bubbelbad
  • Sportschool
  • Zwembad

Voorzieningen

  • Wasserij

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Microgolfoven
  • Oven

Meer

  • Airconditioning
  • Droogkast
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 6 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Veelgestelde vragen

Beschikt Luxury 2 Bedroom 3 BA Ocean Front Resort with AC, WiFi in San José del Cabo over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Luxury 2 Bedroom 3 BA Ocean Front Resort with AC, WiFi in San José del Cabo?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Luxury 2 Bedroom 3 BA Ocean Front Resort with AC, WiFi in San José del Cabo inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Luxury 2 Bedroom 3 BA Ocean Front Resort with AC, WiFi in San José del Cabo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Luxury 2 Bedroom 3 BA Ocean Front Resort with AC, WiFi in San José del Cabo?

Dit resort ligt in Costa Azul, op 5 minuten wandelen van Costa Azul en El Zalate Beach. Ook Playa Hotelera en Mar y Sierra liggen op een kwartiertje wandelen.