10/10 – Uitstekend
Erika













In dit appartement in Paihia is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 40 inch heeft satellietzenders en een dvd-speler. Ook heeft elke kamer een espressoapparaat en gratis flessenwater. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.










Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 5 jan. 2026, kost een verblijf bij Sanctuary Palms van één nacht voor twee volwassenen op 8 jan. 2026 min. € 177,19, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 09.00 uur en 16.00 uur. Er geldt een toeslag van NZD 65 per voertuig.
Dit luxe appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Bay of Islands en Paihia Wharf. Ook Paihia Beach en Waitangi Treaty Grounds liggen op 3 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



