Hotel Casa Puga ligt in Oaxaca Centro, een wijk in Oaxaca. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Templo de Santo Domingo de Guzmán en Kathedraal van Oaxaca. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Auditorio Guelaguetza. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Venustiano Carranza Sports Complex of Estadio Tecnológico de Oaxaca. Bekijk onze reisgids voor Oaxaca
119 C. de Mariano Abasolo Centro, Oaxaca, Oax., 68000
In de buurt
Templo de Santo Domingo de Guzmán
1 min. wandelen - 0.1 km
Plaza Santo Domingo
2 min. wandelen - 0.2 km
Plaza Zócalo
7 min. wandelen - 0.6 km
Kathedraal van Oaxaca
7 min. wandelen - 0.6 km
El Llano Park
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Oaxaca, Oaxaca (OAX-Xoxocotlan Intl.) - 22 min. rijden
Restaurants
Tierra Del Sol Casa Restaurante
2 min. wandelen
Las Quince Letras
2 min. wandelen
Pan : AM
1 min. wandelen
Casa Oaxaca el Restaurante
2 min. wandelen
Expendio Tradicion
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Casa Puga
Hotel vlak bij Plaza Zócalo
Hotel Casa Puga ligt in de buurt van Templo de Santo Domingo de Guzmán en Kathedraal van Oaxaca en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Casa Puga hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Casa Puga?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Casa Puga van één nacht voor twee volwassenen op 10 nov. 2026 min. € 93, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Casa Puga inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Casa Puga uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Casa Puga?
Dit hotel ligt in Oaxaca Centro, vlak bij Andador de Macedonia Alcala en Templo de Santo Domingo de Guzmán. Ook Plaza Zócalo en Kathedraal van Oaxaca liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Casa Puga
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,0
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 83 van 137 beoordelingen
10 - Uitstekend
83
Gastenscore: 8 - Goed. 36 van 137 beoordelingen
8 - Goed
36
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 137 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 137 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 137 beoordelingen