Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl aan de rivier
ME London ligt vlak bij Trafalgar Square en Leicester Square en biedt een dakterras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch, lunch en diner, en je geniet er van internationale gerechten. Naast 2 bars en een 24-uurs fitnesscentrum, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
ME London bevindt zich in Centrum van Londen, een wijk in in Londen, en ligt vlak bij een metrostation en aan het wandelpad langs de rivier. Covent Garden Market en Oxford Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Hyde Park en Thames River. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Royal Albert Hall of Emirates Stadion. Bekijk onze reisgids voor Londen
336-337 The Strand, London, England, WC2R 1HA
In de buurt
The Strand
1 min. wandelen - 0.0 km
Theatreland
1 min. wandelen - 0.0 km
King's College London
1 min. wandelen - 0.2 km
Courtauld Institute of Art
1 min. wandelen - 0.1 km
Aldwych Theatre
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Temple Underground Station - 5 min. wandelen
London Charing Cross Station - 8 min. wandelen
Heathrow Airport (LHR) - 52 min. rijden
Restaurants
The Delaunay
3 min. wandelen
Ole & Steen
1 min. wandelen
The Wellington
1 min. wandelen
WatchHouse
1 min. wandelen
Christopher's
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
ME London
Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl aan de rivier
ME London ligt vlak bij Trafalgar Square en Leicester Square en biedt een dakterras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch, lunch en diner, en je geniet er van internationale gerechten. Naast 2 bars en een 24-uurs fitnesscentrum, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een à la carte ontbijt (toeslag), fietsverhuur en valetparkeerservice
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Vergaderruimtes, conciërgeservice en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 157 kamers bieden veel comfort dankzij 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop leuke bijkomstigheden zoals kussenmenu's en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Recyclage en ledlampen
Designer toiletartikelen en haardrogers
Hd-televisies van 40 inch met premium tv-zenders
Kinderstoelen, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Ecostars, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Gelijkaardige accommodaties
Middle Eight - Covent Garden - Preferred Hotels and Resorts
Centrum van Londen
Middle Eight - Covent Garden - Preferred Hotels and Resorts
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Beveiligd overdekt valetparkeren ter plaatse (GBP 55 per dag)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Eten en drinken
A-la-carte-ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 10.30 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: GBP 30 voor volwassenen en GBP 15 voor kinderen
2 bars/lounges
2 restaurants
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Luciano by Gino D’Acampo
Marconi Lounge
Radio Rooftop Bar
STK London
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderstoel
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
500 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een rivier
Aan het vlonderpad/de promenade
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
10 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gebouwd in 2013
Receptieruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Select Comfort-matras
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Betaalfilms
iPod-dock
Lcd-tv van 40 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluis
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycling
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie staat geen naamswijzigingen in boekingen toe. De naam op de boeking dient overeen te komen met de naam van de gast die incheckt en in de accommodatie verblijft; een identiteitsbewijs met foto is vereist.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je GBP 50 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer GBP 30 voor volwassenen en GBP 15 voor kinderen
Valetparkeerkosten: GBP 55 per dag
Toeslag voor huisdieren: GBP 50 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Servicetoeslag: 5 procent
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij ME London?
Ja, bij ME London zijn honden met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van GBP 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij ME London?
Vandaag, 5 aug. 2026, kost een verblijf bij ME London van één nacht voor twee volwassenen op 16 aug. 2026 min. € 411, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van GBP 55 per dag.
Hoe laat kan ik bij ME London inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij ME London uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat ME London?
Dit luxe hotel ligt in Centrum van Londen, op 5 minuten wandelen van The Strand, Covent Garden Market en Thames River. Ook Trafalgar Square en Leicester Square liggen op een kwartiertje wandelen. Temple Underground Station ligt op 5 minuten wandelen en naar Farringdon Underground Station is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over ME London
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 705 van 1002 beoordelingen
10 - Uitstekend
705
Gastenscore: 8 - Goed. 181 van 1002 beoordelingen
8 - Goed
181
Gastenscore: 6 - Redelijk. 60 van 1002 beoordelingen
6 - Redelijk
60
Gastenscore: 4 - Matig. 31 van 1002 beoordelingen
4 - Matig
31
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 25 van 1002 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
25
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
jane
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location , close to Covent Garden , very modern , clean rooms and helpful staff . It’s great having STK attached to the hotel as well !
jane
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alexandra
13 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The ME has a fantastic location near Covent Garden. The concierge was very helpful getting tickets and recommendations for restaurants. Would definitely return.
Alexandra
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Peter
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel and location with great staff
Peter
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Paul
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent all round... hotel, staff, bar area... location, very good all round
Paul
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jane
24 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Roof top bar was amazing, staff were very helpful, nothing was too much trouble, location great for convent garden and theatres,
Jane
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shariff
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing place. Everything from the hotel to the location to the staff. Would rate this 10 stars if I could.
Shariff
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Christopher
10 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Staff were friendly & balcony was nice. Overall hotel room felt tired, light switch next to bed didn’t work, rain shower was in poor state, mould around the air conditioning vent, the worse part was whilst trying to sleep there was constant noise from furniture being moved around on the rooftop. Quite disappointing from a hotel I have visited a number of times.
Christopher
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Albert P
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very modern, new, clean hotel. Great gym, rooftop bar is a can’t miss. Rooms very comfortable. Nice location. Issue with room AC on first night of stay was appropriately handled. Staff very helpful
Albert P
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dinah
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dinah
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stefan
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr zentrale Unterkunft mit toller Roof Terrasse
Stefan
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Emilia
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
👍👍👍👍👍👍👍
Emilia
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Mark
18 mei 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was a good size, but smelt quite damp. If we had been staying for longer I would have asked to move room, but accepted it for one night. Location is good and the breakfast was very nice, although I would suggest staggering bringing out the three courses as there’s not much table room for cereal, a cooked English and pastries!
Mark
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Adrian
2 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
We have stayed at the hotel a few times. This time we felt that the room was a bit tired and in need of a refurbishment. The staff were very helpful as always. The rooftop bar was great. A shame that the atrium is no longer used as the reception area as it was the wow factor every time we visited the hotel.
Adrian
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Guylaine
11 mei 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre belle et confortable mais vue décevante. Petite fenêtre.
Guylaine
8 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Richard
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was on The Strand, Central London. Everything is nearby!
Richard
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Margaret
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a Beautiful Hotel and the staff are amazing. They go above and beyond. I would like to say a Special Thank you to Hannah the Manager. Isabella for decorating our room for my Husbands surprise 50th Celebrations. Jezebel for our lovely vouchers. We had the most wonderful night. Thank you all we will definitely return. 5 ⭐️
Margaret
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Simon
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Brilliant service and a fantastic hotel
Simon
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Terry
19 apr 2026
Positief: Netheid
We was on the 9th floor and the bar was directly above our room, loud music into the easily hours. Not the best nights sleep.
Terry
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Summa
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Early check in honoured, room good, great location
Summa
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ASAEL RUANO
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy limpio, hermosa habitación, buena ubicación
ASAEL RUANO
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Nicholas
8 mrt 2026
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were shabby inside. Looked dated and in need of a refit
Nicholas
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Diana
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location! Close to major attractions, and shows.
Diana
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Adel
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Location for first time visitors of London, especially.
Adel
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Halia
3 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
One of the best hotels and service I’ve ever experienced. The staffs attention to detail was incredible and made our stay very special as we celebrated my son’s birthday. I will be returning and if you are considering this hotel PLS BOOK it!
Halia
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lisa
16 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful property with ideal location. Perfect for being near the action. The breakfast was definitely premium dining.