Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Abia Villa bevindt zich in Noord-Legian, een wijk in Legian, en ligt vlak bij het strand. Eat Street en Winkelcentrum Beachwalk zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Legian Beach en Strand van Kuta. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Finns Tennis of kies voor een avondje uit bij Atlas Beach Fest. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Legian
Jalan Raya Legian II, Legian, Bali, 80361
In de buurt
Jalan Legian
1 min. wandelen - 0.2 km
Legian Beach
9 min. wandelen - 0.8 km
Double Six Beach
12 min. wandelen - 1.0 km
Strand van Kuta
13 min. wandelen - 1.1 km
Garlic Lane
4 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 24 min. rijden
Restaurants
MozzarellA Restaurant & Bar
4 min. wandelen
Brunch Club
4 min. wandelen
Warung Nasi IW Darsana
3 min. wandelen
Ayam Goreng "Bu Rudi
1 min. wandelen
Warung darsana
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Abia Villa
Hotel met een chique stijl niet ver van Legian Beach
Abia Villa bevindt zich vlak bij Strand van Kuta en Double Six Beach en biedt gasten een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Geniet van een gezichtsbehandeling, een body scrub of een manicure/pedicure bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Abia cafe & bar, serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), gratis vervoer van/naar het winkelcentrum en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een pool- of biljarttafel, een kruier/portier en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Abia Villa hebben volop comfort dankzij privézwembaden en airconditioning, bovenop leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Regendouches, bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 32 inch met premium tv-zenders en een dvd-speler
Balkons of terrassen, (kleer)kasten en aparte zitruimtes
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Gratis shuttle van/naar het winkelcentrum
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: IDR 100.000 tot 200.000 voor volwassenen en IDR 100.000 tot 200.000 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Abia cafe & bar
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Buitenzwembad
Dvd-speler
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Kinderopvang op de kamer
Koelkast op de kamer
Privézwembad
Wasserij
Woonkamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
2 behandelingsruimtes
Aromatherapie
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 etage
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gebouwd in 2015
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Entertainment
Dvd-speler
iPod-dock
Led-tv van 32 inch met premium satellietzenders
Privézwembad
Eten en drinken
Afwasmachine
Apart eetgedeelte
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Plafondventilator
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 750000.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer IDR 100000–200000 voor volwassenen en IDR 100000–200000 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 500000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor extra bed: IDR 750000.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Abia Villa Legian
Abia Villa
Abia Legian
Abia Villas Legian Bali
Abia Villa Hotel
Abia Villa Legian
Abia Villa Hotel Legian
Veelgestelde vragen
Beschikt Abia Villa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Abia Villa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Abia Villa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Abia Villa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Abia Villa een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 500000 per voertuig.
Waar staat Abia Villa?
Dit wellness hotel ligt in Noord-Legian, op 15 minuten wandelen van Jalan Legian en Legian Beach. Ook Strand van Kuta en Seminyak Beach liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Abia Villa
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,6
Locatie
9,8
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 145 van 173 beoordelingen
10 - Uitstekend
145
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 173 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 173 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 173 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 173 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Lukas
26 feb 2026
Lukas
11 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Nour
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were absolutely outstanding & warm! The rooms modern with a feel of tropical. Clean, comfortable and exactly what we were after! Food was tasty! Thank you for a great stay!
Nour
8 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Tristan
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent
Tristan
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Tania
29 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to everything yet very quiet, will definitely stay again. Private and clean with exceptional service.
Tania
8 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Abdelkarim
7 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Abdelkarim
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Katelin
Reisde met partner
15 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were so attentive and amazing! The room and pool were spotless l. The food was impeccable, in all honesty I could not fault this villa and its staff!!
Katelin
4 nachten verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Rachel Anne
Reisde met partner
9 nov 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Three days without hot water in shower or bathroom, fixed and the next day same thing and the next day. Extremely disappointed
Rachel Anne
8 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
michelle and peter
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Beautiful clean rooms, the pool in very clean and a perfect temperature and all the staff are lovely and happy to help with anything you need. We have stayed here twice this year and would highly recommend to anyone looking for a well positioned villa.
michelle and peter
10 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Christopher Mark
25 okt 2025
Christopher Mark
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Graham
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful
Food at the cafe was fabulous. Great menu. Very tasty. Amazing staff too.
Room was clean and really comfortable. Beautiful pool. Fabulously comfortable bed.
Staff could not have been more helpful. 10/10.
Graham
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Stuart
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Everything is perfect here
Stuart
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Rebekah
Reisde met familie
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely peaceful spot. We enjoyed the private pool and spacious rooms. Great spot to stay with the family and amazing service.
Rebekah
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
TAKASHI
Reisde met familie
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
TAKASHI
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Victoria
Reisde met familie
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The villa was beautiful the staff were excellent and we really enjoyed the bar/ cafe.
Victoria
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Lachlan
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
-
Lachlan
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Bjarne
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bjarne
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Samir
14 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nous avons passé un excellent séjour à Abia Villa.
Les villas étaient très belles et très bien équipées. L’équipe de l’hôtel était très gentil et aimable avec nous tout au long de notre séjour.
Le petit déjeuner était très délicieux et la carte très variée, nous avons adoré tout ce qu’on a essayé.
L’hôtel est proche de la plage et des bars et restaurants de Legian et Seminyak.
Samir
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Declan
9 jul 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Really great stay, villa was conveniently located, well maintained, staff were great
Declan
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Christopher
18 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Abia Villa is in an excellent location, the villa was perfect for our get away. We had a very relaxing holiday
Christopher
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
wayne
1 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great villa
wayne
6 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Alannah Brooke
Reisde met partner
23 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
we had such an amazing experience at abia villa the staff were so kind and they really looked after us the villa was stunning it was very clean and very neat will definitely be booking back here on our next adventure to bali !!!!
Alannah Brooke
17 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
michelle and peter
13 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Couples getaway
Beautiful Villa, great location short walk to the beach.Lots of bars and restaurants close by. The Villa itself was great and the bed very comfortable, the service at the front desk and at the cafe was second to none, rooms cleaned everyday and fresh towels also. All staff were amazing. Will be back.
michelle and peter
10 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Kendon, Ringwood
Reisde met familie
18 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to relax without being too far away from walking into busy Legian. Great cafe and very friendly staff.
Kendon
7 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Marivic
13 apr 2025
Marivic
8 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Hannah, Pascoe Vale
8 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My third stay at Abia in 18 months! Incomparable staff, so kind and will do their upmost to look after you. As a single female traveller, having the ability to feel safe and have everything I need in my villa and surroundings is invaluable. Special thanks to the spa team for taking such beautiful care during treatments and my favourite drivers, Dwi and Danny. So much gratitude to you all, I will be back!