Gehele woning
10 minutes walk from Kyoto Station 1 minute from / Kyoto Minami-ku Kyōto
Fotogalerie voor 10 minutes walk from Kyoto Station 1 minute from / Kyoto Minami-ku Kyōto





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamer45 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 216
28 feb - 1 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Private Residence Kyoto Station North
Private Residence Kyoto Station North
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
De prijs is € 203
25 feb - 26 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1210048
Over deze buurt

Kyoto Minami-ku, Kyōto
In de buurt
To-ji-tempel1 min. wandelen - 0.2 km
Umekoji Park1 min. wandelen - 0.2 km
Kyoto Aquarium4 min. wandelen - 0.4 km
Kyoto Station Building10 min. wandelen - 0.9 km
Kyototoren14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
- Station Toji - 12 min. wandelen
- Treinstation Umekoji-Kyotonishi - 15 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 52 min. rijden
Restaurants
- Starbucks11 min. wandelen
- UMEKOJI パークカフェ11 min. wandelen
- 市電カフェ9 min. wandelen
- らーめん ゆう9 min. wandelen
- ALL DAY DINING KAZA8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 10 minutes walk from Kyoto Station 1 minute from / Kyoto Minami-ku Kyōto
Beoordelingen
10








