Geheel appartement

Spacious vacation apartment in Ahlbeck by the sea - only 100 m to the beach

Dit appartement in Heringsdorf is voorzien van een keuken en een open haard

Fotogalerie voor Spacious vacation apartment in Ahlbeck by the sea - only 100 m to the beach

4 slaapkamers, gratis wifi
Vlak bij het strand
Exterieur
Een koelkast, een oven, een kookplaat, een vaatwasser
Dineren

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

4 slaapkamers3 badkamers120 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Open haard
  • Keuken
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Spacious vacation apartment in Ahlbeck by the sea - only 100 m to the beach

Dit appartement in Heringsdorf is voorzien van een keuken en een open haard
Dit appartement beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Er zijn gemakken als 3 badkamers en een wasmachine, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een eetruimte en een televisie.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. In dit appartement in Heringsdorf is wifi gratis. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 120 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

80272

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Heringsdorf. Usedom Boomkroonpad en Golfbaan Baltic Hills Usedom zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Seebrücke Ahlbeck en Pier van Heringsdorf bezoeken. Tropenhaus Bansin en Baltic Park Molo Aquapark zijn ook een bezoek waard.
Kaart
Seebad Ahlbeck

In de buurt

  • Seebrücke Ahlbeck - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Strand van Ahlbeck - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Ahlbeck Spoorwegmuseum - 13 min. wandelen - 1.1 km
  • Pier van Heringsdorf - 5 min. rijden - 2.6 km
  • Tropenhaus Bansin - 9 min. rijden - 5.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Ahlbeck Ostseetherme - 10 min. wandelen
  • Heringsdorf (HDF) - 14 min. rijden

Restaurants

  • ‪Terrassencafe an der Seebrücke - ‬4 min. wandelen
  • ‪Braca - taste The Breeze - ‬7 min. wandelen
  • ‪Pommersche Fischstube - ‬8 min. wandelen
  • ‪Da Camillo - ‬7 min. wandelen
  • ‪Ostende'r Tor - ‬10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Spacious vacation apartment in Ahlbeck by the sea - only 100 m to the beach?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Spacious vacation apartment in Ahlbeck by the sea - only 100 m to the beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Spacious vacation apartment in Ahlbeck by the sea - only 100 m to the beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Spacious vacation apartment in Ahlbeck by the sea - only 100 m to the beach?

Dit appartement ligt bij de zee, vlak bij Eilanden van de Oostzee, Natuurpark Usedom en Strand van Ahlbeck. Ook Seebrücke Ahlbeck en Tentoonstelling over de geschiedenis van de Ahlbeck-pier liggen op 10 minuten wandelen. Station Ahlbeck Ostseetherme ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Seebad Ahlbeck is het 11 minuten wandelen.