Onsen Hostel K's House Hakone ligt in Yumoto, een wijk in Hakone. Warmwaterbronnen van Hakone en Hakone Kowakien Yunessun zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Nationaal Park Fuji-Hakone-Izu en Lake Ashi. Speelgoedmuseum van Hakone en Natuurhistorisch Museum van de Prefectuur Kanagawa zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hakone
Een overdekte mineraalrijke warmwaterbron (onsen), een terras en een tuin verwelkomen je bij Onsen Hostel K's House Hakone. Geniet van 2 warmwaterbronnen om tot rust te komen. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een wasserij.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Warmwaterbronnen ter plaatse, parkeerplaatsen ter plaatse en meertalig personeel
Een bagageopslagruimte, een automaat en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Onsen Hostel K's House Hakone bieden volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.000 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
2 warmwaterbronnen
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Buiten
Terras
Tuin
Spa
2 warmwaterbronnen
Afzonderlijke ruimtes voor mannen en vrouwen in het openbare badhuis
Het openbare badhuis is geopend van 15.30 uur tot middernacht
Openbare onoverdekte warmwaterbron (onsen)
Openbare overdekte warmwaterbron (onsen)
Temperatuur van warmwaterbron: 40 ºC
Warmwaterbron geopend van 15.30 uur tot middernacht
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Meer
Airconditioning
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: JPY 1000.00 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
De onsen (warmwaterbron) van de accommodatie is dagelijks beschikbaar van 15:30 tot 01:00 uur. Het buitenbad en het binnenbad worden om 19:30 uur gewisseld tussen mannen en vrouwen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 15.30 uur tot middernacht.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Gasten met tatoeages mogen de openbare baden ter plaatse gebruiken
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Onsen Hostel K's House Hakone?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Onsen Hostel K's House Hakone?
Vandaag, 20 aug. 2026, kost een verblijf bij Onsen Hostel K's House Hakone van één nacht voor twee volwassenen op 14 sep. 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1000.00 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Onsen Hostel K's House Hakone inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Onsen Hostel K's House Hakone uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Onsen Hostel K's House Hakone?
Dit hostel ligt in Yumoto, op 5 minuten wandelen van Warmwaterbronnen van Hakone en Tamadare-waterval. Ook Tenzan Onsen en Speelgoedmuseum van Hakone liggen op 2 km afstand. Station Hakone Yumoto ligt op 12 minuten wandelen.