Gehele woning·Particuliere eigenaar
Private Cottage Orihime, exclusively for your stay, with a view of Mt. Fuji
Accommodatie in Fujiyoshida, in de buurt van Fuji-Q Highland
Fotogalerie voor Private Cottage Orihime, exclusively for your stay, with a view of Mt. Fuji





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 269
2 mrt - 3 mrt
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Fujiyoshida, Yamanashi
In de buurt
Fuji-Q Highland1 min. rijden - 1.7 km
Kitaguchiihongu Fuji Sengen-schrijn2 min. rijden - 1.7 km
Fujiyama Onsen3 min. rijden - 2.0 km- Honcho Street3 min. wandelen - 0.3 km
- Kanadorii-poort3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
- Station Fujisan - 3 min. wandelen
- Tokio (HND-Haneda) - 139 min. rijden
Restaurants
- 吉田のうどん とがわ
- モスバーガー 富士山駅前店 (MOS Burger)
- ガキ大将ラーメン匠富士吉田店2 min. wandelen
- ラーメン澄火
- 九州料理 かば屋富士山駅前店
Over deze accommodatie
Private Cottage Orihime, exclusively for your stay, with a view of Mt. Fuji
Gelijkaardige accommodaties

Resort Inn Fuyo
Resort Inn Fuyo
- Spa
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.2 van 10, Zeer goed, 669 beoordelingen
De prijs is € 57
8 mrt - 9 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie M000001061
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.








