The Thomas Gregg Apartments ligt in Dunedin in het stadscentrum. Speight's Brewery en Chisholm Park Golf Club zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Dunedin Chinese Garden en Dunedin Railways bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Edgar Centre of Forsyth Barr-stadion. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals windsurfen, kanovaren en vissen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Dunedin
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij en gratis parking. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een smart-tv met kabelzenders, terwijl een wasmachine/droogkast en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen.
The Thomas Gregg Apartments heeft 4 kamers met wasmachines/drogers en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus en eettafels. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer heeft een douche met een hydromassagedouche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit appartement in Dunedin is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Elke smart-tv heeft kabelzenders.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderstoel
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Douchekop met hydromassage
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Smart-tv met kabelzenders
Streamingdiensten
Buiten
Terras
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Dun tapijt in de kamer
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Parkeerplaats voor fietsen
Kanoën in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
4 units
Gebouwd in 2023
Geluiddichte muren
Parkeerplaats voor fietsen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 2 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Tussen 23.00 uur en 07.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Thomas Gregg Apartments Dunedin
The Thomas Gregg Apartments Apartment
The Thomas Gregg Apartments Apartment Dunedin
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Thomas Gregg Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The Thomas Gregg Apartments?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij The Thomas Gregg Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 124, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Thomas Gregg Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The Thomas Gregg Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Thomas Gregg Apartments?
Dit appartement ligt in Centrum van Dunedin, op 10 minuten wandelen van Dunedin Chinese Garden, New Zealand Sports Hall of Fame en Dunedin Railways. Ook Toitu Otago Settlers Museum en Grand Casino liggen op een kwartiertje wandelen. Dunedin Railway Station ligt op 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Thomas Gregg Apartments
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 34 van 51 beoordelingen
10 - Uitstekend
34
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 51 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 51 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 51 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 51 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
emma
Reisde met familie en kleine kinderen
4 apr 2026
Positief: Netheid
Great stay, super cool building and there’s a great new restaurant across the road. Great for travelling with a baby. Excellent amenities
emma
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
KA
Reisde met een groep
29 mrt 2026
Positief: Netheid
Unique accommodation right next to the water and close to the Dunedin train station. The place is absolutely amazing and we are so impressed with the quality appliances such as Asko washer and dryer. The only thing is that it would have been perfect if electric blankets were provided.
KA
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Marsha
Reisde met partner
20 mrt 2026
Positief: Netheid
Lovely spot to stay. Only one issue. The train tracks.
There wasn’t anywhere close to go over. So we used an Uber.
Marsha
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ruth
Reisde met partner
16 mrt 2026
Positief: Netheid
Very nice and good location by the station
Ruth
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Inge
Reisde met een groep
2 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautifully designed and decorated, clean, cosy. We loved coming back to the loft!
Inge
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Alistair
Reisde met partner
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic stay at The Thomas Gregg apartments. Beautifully and thoughtfully renovated old Gregg’s building. Modern, comfortable and spotless. Free parking close by. Would highly recommend.
Alistair
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Simon
Reisde met partner
4 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, really funky setup, clean and very thoughtfully equipped eg paper handtowels, cold brick in freezer, proper salt & pepper grinders
Simon
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Fiona
Reisde met familie
10 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were impressed by the great layout and cleanliness of this small apartment, it had everything we needed and more. So close to town with free parking. A home away from home.
Fiona
6 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Wayne, Windham
Reisde met partner
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This accommodation was an amazing find for us. Located just outside the center of Dunedin this uniquely styled two story apartment in a reclaimed factory building was just stunning. Personally we are keen on the industrial look of the apartment and the building in general. The room was clean, comfortable and relaxing. It was almost sad that we had to move on to continue our adventure through NZ. Everything was there in the apartment that one would need - including a full kitchen and laundry. Nice view of the harbor. We also had a walk around the building and the owners have placed a lot of art work depicting the buildings history - including the industrial coffee roaster in the lobby. Parking was simple just across the street (and free). The walk to the city center was just down the street and over the bridge to the train station. Have to say that this was one of our best stays in all of NZ.
Wayne
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
sophie
4 dec 2025
Everything was percect
sophie
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
27 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Quirky three-level loft-style apartment with harbour views. Spotlessly clean and modern, the only downside was the ventilation during our hot weather stay, and train noise!
Richard
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Warren
1 nov 2025
Positief: Netheid
Great location and easy access.
Warren
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Hubert
Reisde met partner
29 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr geräumig, Lage im Industriegebiet gewöhnungsbedürftig.
Hubert
2 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
4 sep 2025
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met partner
12 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Proximity to the CBD was great as driving in the city is a nightmare so great to be able to walk. Apartment is really funky and would recommend to others.
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful apartment, well equipped
Cate
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Cathryn
14 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely apartments
Cathryn
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Sue
10 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the apartment only little critique was we did not have a view, also the drain in the shower overflowed and we were hesitant to use it again after it flooded the entire bathroom. Apart from that it was a very comfortable stay.
Sue
2 nachten verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Leslie
7 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Leslie
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Norma
4 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
A great New York loft style apartment over 3 floors. Kitchen is complete with everything you need for cooking, there is a washer and dryer and great heating for cold days. Very clean and comfortable. Overlooks the port but the only close restaurant is not open every night. A 15 min walk into town if you want to eat out.
Norma
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Ann
2 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Old meets new
Had an amazing stay here. Brilliantly decorated old building. Clean, comfortable & modern. Loved our stay. Walked around township via the train station (worth a look). Will be back!
Ann
1 nacht verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
19 feb 2025
Negatief: Netheid
Der Teufel steckt im Detail
Viele Details haben nicht gestimmt:
- Schlafzimmer ohne Fenster und Klimaanlage bei Raumtemperatur von fast 27 Grad.
- Geschirrspüler war noch voll vom Vorgänger.
- Türcode wurde uns vorab nicht geschickt, hatten echt Glück das wir vor 2Uhr dort waren (den ab zwei Uhr kein Mensch da)
- Keine Zimmerreinigung, was nicht weiter schlimm ist, blöd ist nur wenn man dann WC-Papier selber kaufen muss, weil keines da ist und es auch keine Rezeption gibt.
- Küche ist zwar gross aber es gibt nur Minitöpfe, Nudelwasser mussten wir mehr mal kochen (für 2Personen)
- Waschmaschine top, wenn man nicht vom Vorgänger Reste entsorgen müsste.
- Grosser Kühlschrank, leider stand da eine angebrochene Milch drin.
sonst ok.