dit vakantiehuis ligt vlak bij de luchthaven en bij de oceaan in Caye Caulker. Bezoek culturele hoogtepunten Black & White Cultural Entertainment Center en Belizean Melody Art Gallery. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Caye Caulker Sand Volleyball Court en Caye Caulker Marine Reserve. Cypress Garden en Tuffy Canyons zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Caye Caulker
Alamina Drive Caye Caulker Village, Caye Caulker, Ambergris Caye
In de buurt
Playa Asuncion
6 min. wandelen - 0.6 km
The Split
19 min. wandelen - 1.6 km
Caye Caulker Marine Reserve
22 min. rijden - 3.7 km
Caye Caulker Sand Volleyball Court
8 min. wandelen - 0.7 km
Caye Caulker Beach
22 min. rijden - 3.7 km
Lokaal vervoer
San Pedro (SPR) - 28 min. rijden
Restaurants
Swings Bar And Restaurant
13 min. wandelen
Reina's
9 min. wandelen
Pelican Sunset Bar
10 min. wandelen
The Magic Grill
11 min. wandelen
Salty’s
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Blue Bay Cottage
Dit vakantiehuis beschikt naast gratis fietsen over een wasserij en barbecues. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl een eetruimte en een zitruimte voor nog meer comfort zorgen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle bedden hebben een pillowtop-matras. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Ook heeft elke kamer een plafondventilator en verduisterende gordijnen. Één keer per verblijf wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit gratis fietsen.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Keuken
Broodrooster
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Pillowtop-matras
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Aanlegplaats
Barbecue
Patio
Terras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Gratis mineraalwater
Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij de oceaan
Dingen om te doen
Gratis fietsenverhuur
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
Geluiddichte muren
Gratis fietsenverhuur
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Gasten worden per boot naar de accommodatie vervoerd. Zij worden verzocht vóór de reis de accommodatie te contacteren via de contactinformatie in de reserveringsbevestiging die zij hebben ontvangen.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: BZD 30 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de unitgrootte)
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Blue Bay Cottage House Caye Caulker
Blue Bay Cottage House
Blue Bay Cottage Caye Caulker
Blue Bay Cottage Caye Caulker
Blue Bay Cottage Private vacation home
Blue Bay Cottage Private vacation home Caye Caulker
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Blue Bay Cottage?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Blue Bay Cottage inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Blue Bay Cottage uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Blue Bay Cottage?
Dit aan het strand gelegen vakantiehuis in Caye Caulker ligt op 2 km afstand van Playa Asuncion en Barrièrerif van Belize. Ook Caye Caulker Sand Volleyball Court en The Split liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Blue Bay Cottage
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
9,8
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 90 van 99 beoordelingen
10 - Uitstekend
90
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 99 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 99 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 99 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 99 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
7 dec 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtige locatie. Eigenaar heel vriendelijk en behulpzaam. Fantastische plek om te verblijven.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Stephanie ann, Chula Vista
Reisde met familie
18 mrt 2026
Positief: Netheid
Blue Bay Cottages is a beautiful peaceful and quiet location. The room is very clean and has everything you need. The owner , Francis, is very nice and knowledgeable about the island and he goes out of his way to make sure the accommodations are great and answer questions you may have. I couldn’t have picked a better place to stay. We will definitely be coming back and staying at this location again.
Stephanie ann
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
David
17 jan 2026
Staff/owner is gracious, knowledgeable, and helpful.
David
3 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Randy
Reisde met partner
17 jan 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Only met by nice cleaning lady, day of arrival. She showed us the unit but stated immediately that swimming was not allowed. Kind of surprised as "beach" in description suggested to us that included swimming. That evening as we returned to unit (after exploring the town center and having dinner) that the TV was not working. Tried messaging twice as well as 2 phone calls (no responses)
Next morning received a curt message that "How dare I" try to contact him with trivial matters and if we were not happy we could leave. My wife and I were in town having breakfast when he sent us an additional message that he demanded us off the property by 11 and then we would only be charged for the first night. We had to hurredly hire a taxi and get our belongings and find another hotel. We encountered nobody at the property and sent a message that we had left the keys in the unit. We never met the owner once and only saw the cleaning lady when we first arrived. Unfortunate that we could not come to some more reasonable solution but I guess we caught the owner on a bad day. Not sure if there were any other guests there, we never saw anyone.
Randy
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Todd
Reisde met partner
13 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful and peaceful place to stay. The room was nice. The grounds were clean. The bicycles to get around were a great bonus. We would definitely stay there again.
Todd
5 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Zachary
28 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
The room was nice and very clean. The owner was accommodating and responsive. We ended up extending our stay. The bikes were great for getting around Caye Caulker! We’ll definitely be booking here again for our next trip to CC.
Zachary
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Justin
21 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
We had and amazing stay with Francis! Such a great host and an amazing wealth of knowledge about his country, culture, and island! I could say so much more but I would be writing a book! If you are headed to Caye Caulker and can stay here, do not miss your opportunity!
Justin
6 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Emily
18 dec 2025
Emily
5 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
Reisde met partner
5 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Exceeded expectations! We stayed in the cottage with the king bed and AC and this place is clean, good bed and shower, and is a stand alone 5 star review.
Francis, the gentleman that owns and operates the place is one of the best hosts I’ve ever had. Wonderful local knowledge, runs a great snorkeling/ boat tour company and made my wife and I feel very well taken care of. If I could give the place 6 stars I would
Richard
4 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Kathleen
Reisde met partner
2 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Le propriétaire est désagréable et axé sur l’argent. Aucun sourire et n’a pas d’intérêt pour sa clientèle.
Kathleen
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Shirley
13 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything, if I ever return to Caye Caulker I would definitely stay there again.
Shirley
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Derek
Reisde met een groep
5 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet, cozy, and comfortable! One of very few locally owned places and Francis and family are amazing. Very welcoming and helpful!
The AC worked great, the bayside view was amazing waking up to the sounds of all the birds in the mangroves. It’s close enough to get into town quick but far enough away to relax. They provide bikes for all guests which makes seeing the island much easier! Would recommend 100/100 and will be back to stay on my next visit.
Derek
6 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Peter, Marblehead
Reisde met partner
26 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The owner has a number of improvements and updates planned over the coming year.
Peter
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Romina
Reisde met een groep
22 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Francis un excelente host, muy accesible y amable, super bien cuidadas las instalaciones y hay bicicletas y kayaks para uso personal. Definitivamente me quedaría de nuevo 🙂
Romina
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Michelle Marie, Dexter
Reisde met partner
9 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Francis at Blue Bay Cottages was very customer service oriented. The property is kept up very well. Beautiful quiet area. Had a dock out in the back that we were able to see fish everyday. Will recommend and will stay again.
Michelle Marie
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Walter
Reisde met partner
7 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Owner Francis is extremely knowledgeable and helpful. Property is very clean and well kept.
Walter
5 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Diane
21 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Francis is a such warm and thoughtful host. He greeted us with a complimentary pick up (and drop off) at the ferry and made sure we had a wonderful time. This is the only belizean owned waterfront property on the island, and I highly recommend this lovely hidden gem.
Diane
4 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Che
15 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Francis was knowledgable about the marine life having a degree in marine biology and being a park warden for 11 years. Everything looked as it was in the pictures and the room was excellent. Oil for cooking provided as well as everything you needed to make smoothies and meals. Friendly safe compound with use of bikes and kayaks.
Che
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
David
15 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Best Place & Owners. Serenity, but near the action
Our stay at Blue Bay Cottages was amazing. The owners live on-site and are very helpful and friendly. They give you all the privacy you want, too. They're one of if not the only local lodging rental owners on Caye Caulker - so support them. He used to work in marine biology for the island, and is very knowledgable about the area and committed to respecting it. This also meant he gave us great suggestions on where to go to find a great beach and other cools stuff; when/where to take one of his well-kept kayaks; and respectable local businesses, behaviours, etc. They have well-maintained bikes for guest use on-site with locks. He has a nice dock and boat that he uses for guest snorkeling (and I presume fishing) tours. The dock is next to a little mangrove island that is bird central after sunset. Cabin was very comfortable, A/C worked great, etc., though we didn't spend much time indoors. There's a veranda on the roof you get to by stairs that provides great views. When we come back, we definitely hope to stay with them again. Can't thank them enough!
David
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Beth
9 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Great stay
We stayed for 2 weeks. The cottage is away from the crowds. It is quiet, just a short walk / bike ride away from restaurants. There are 2 bikes to use. We loved riding the bikes! The cottage is very clean. We recommend staying here. FYI, the food on the island is fantastic
Beth
14 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Colleen, Wetaskiwin
19 feb 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a terrific place to stay within walking distance to pretty much everything and Francis is a great host.
Colleen
4 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Eric
12 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Good stay!
Great spot! Was surprised how well thought out the unit was. Nice bed, fresh water to drink, modern shower, good AC. Having bikes for us to use was clutch! Francis took us in the morning to our Water Taxi which was very nice. Thanks!
Eric
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Dominique
Reisde met partner
1 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was perfect.
Dominique
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Kelly
Reisde met partner
28 nov 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay, I would recommend for anyone looking for something quiet. It’s a slow pace and a nice property.