
Vakantie en citytrip naar Buleleng
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
Samen is beter
Bespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Buleleng
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

The Lokha Ubud Resort, Villas & SPA
Sambahan
De prijs was € 1.813, de prijs is nu € 901 per persoon
€ 901
per persoon
9 dec - 14 dec
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Brussel (BRU) naar Denpasar (DPS)
9/10 Wonderful! (629 beoordelingen)
Net hotel met mooi en goed onderhouden zwembad en vriendelijk personeel
Beoordeeld op 21 okt 2023

Puri Sebali Resort
Sambahan
De prijs was € 2.118, de prijs is nu € 1.084 per persoon
€ 1.084
per persoon
16 nov - 21 nov
1 uur geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Frankfurt (FRA) naar Denpasar (DPS)
9,4/10 Exceptional! (246 beoordelingen)
Het uitzicht vanaf het zwembad was prachtig en de kamers waren mooi en comfortabel. Voor het geld dat je betaald (wat vrij prijzig is voor Balinese begrippen) was de communicatie van de staff slecht en waren er ontzettend veel insecten, kikkers en muggen omdat het nu regentijd is. Ook had ik 2 dagen van tevoren een spa reservering gemaakt in het resort, waar ik zo naar had uitgekeken, bleek de reservering niet in de computer te staan. Vervolgens een vervolgafspraak gemaakt op dezelfde dag in de avond, maar deze bleek erg tegen te vallen, omdat er veel insecten in de jacuzzi kwamen.. Niet erg ontspannen dus. Ook zijn de kamers erg gehorig en konden we een aantal dagen niet lekker uitslapen, omdat er mensen boven ons en buiten erg veel lwaai aan het maken waren. Daarnaast zijn de prijzen in het restaurant 3x duurder dan als je gaat eten bij een warung in het centrum van Ubud. De volgende keer zal ik eerder een hotel wat dichterbij het centrum willen hebben want het was toch wel jammer dat er niks in de buurt was van het resort en je altijd de shuttle moest nemen.
Beoordeeld op 2 dec 2016

Kelapa Retreat & Spa
De prijs was € 1.938, de prijs is nu € 1.044 per persoon
€ 1.044
per persoon
10 dec - 14 dec
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Frankfurt (FRA) naar Denpasar (DPS)
9,4/10 Exceptional! (171 beoordelingen)
It was super: beautufull setting, nice staff, good restaurant! One minus : the wifi was not available in our room
Beoordeeld op 1 jun 2017

Agata Villas
Dyanapura
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.857, de prijs is nu € 1.001 per persoon
€ 1.001
per persoon
9 dec - 14 dec
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Brussel (BRU) naar Denpasar (DPS)
9,6/10 Exceptional! (28 beoordelingen)
Very nice villa and helpful staff close to the main street in Seminyak.
Beoordeeld op 13 aug 2015
Tophotels in Buleleng

Lovina Beach Hotel
Lovina Beach, Buleleng, Bali
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 16 per nacht van 5 okt tot 6 okt
€ 16
5 okt - 6 okt
inclusief belastingen en toeslagen
7,6/10 Good! (140 beoordelingen)
Leuk hotel
"Prijs kwaliteit goed, hotelkamers zijn netjes maar oud en aan vernieuwing toe, prima liggi g aan het strand, met leuke terrasjes in de buurt."
Beoordeeld op 19 nov 2015

Puri Bali Lovina
Jl. Mawar Lovina Kalibukbuk Singaraja, Buleleng, Bali
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 21 per nacht van 7 okt tot 8 okt
€ 21
7 okt - 8 okt
inclusief belastingen en toeslagen
8,6/10 Excellent! (89 beoordelingen)
"Mooi hotel aan de buitenkant, groot zwembad, personeel erg vriendelijk. Kamer zelf zwaar matig maar misschien had ik teveel verwacht van een 1 sterren hotel. Geen koelkastje, geen lakens, wel dekens (met 30 graden) en veel mieren, ook in je bed"
Beoordeeld op 30 apr 2025

The Lovina
Jl. Mas Lovina, Kalibukbuk Lovina, Kecamatan Buleleng, Anturan, Singaraja, Buleleng, Bali
De prijs is € 96 per nacht van 1 nov tot 2 nov
€ 96
1 nov - 2 nov
inclusief belastingen en toeslagen
9,2/10 Wonderful! (258 beoordelingen)
"Wonderful little home with private swimming pool on top of the bigger swimming pool and the black beach. A little older but perfectly maintained and clean."
Beoordeeld op 28 okt 2024
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken
Lovina Beach-monument
Leer over de geschiedenis van Anturan wanneer je een bezoek brengt aan Lovina Beach-monument. Maak tijdens je verblijf hier een wandeling langs prachtige stranden.
Haven van Buleleng
Ontdek het havengebied van Buleleng met een uitstapje naar Haven van Buleleng. Maak tijdens je verblijf hier een wandeling langs prachtige stranden.
Gedong Kirtya-museum en -bibliotheek
In Singaraja kun je een keer de galerijen in Gedong Kirtya-museum en -bibliotheek bezoeken. Je vakantie is niet compleet tot je prachtige stranden en pittoreske tuinen in de omgeving hebt verkend.
Activiteiten

Tanah Lot - Jatiluwih Green Land - Ulundanu-tempel - Privétour
€ 137
per volwassene
96% van onze reizigers beveelt dit aan

Bali: Munduk Watervallen Trek, Tweeling Meren en Tempel Tour
€ 46
per volwassene

Noord-Bali: Hele dag Highlights Instagram Tour
€ 50
per volwassene
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.