
Vakantie en citytrip naar Barrio El Centro
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Waar overnachten in Barrio El Centro
Vind de beste buurten in Barrio El Centro voor je favoriete activiteiten. Meer informatie over Barrio El Centro

Colonia El Naranjal
Colonia El Naranjal zelf heeft niet erg veel topbezienswaardigheden, maar Refugio de Vida Silvestre Cuero y Salado en Mall Megaplaza in de buurt zijn enkele niet te missen plekken.
Tophotels in Barrio El Centro

Gran Hotel Paris
Bo. El Centro, in front of Central Park La Ceiba Atlantida
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 64 per nacht van 2 jun tot 3 jun
€ 64
2 jun - 3 jun
inclusief belastingen en toeslagen
8,4/10 Very Good! (259 beoordelingen)
"The rooms are clean and the beds comfortable. The staff is friendly and helpful. The hotel is centrally located. And the price very reasonable."
Beoordeeld op 31 mei 2026

Hotel Italia
Barrio Potreritos 6 y 7 calle 14 avenida La Ceiba
De prijs is € 41 per nacht van 12 jun tot 13 jun
€ 41
12 jun - 13 jun
inclusief belastingen en toeslagen
8,2/10 Very Good! (97 beoordelingen)
"buen hotel buena atención y muy seguro y bonitas habitaciones"
Beoordeeld op 15 mei 2026

Hotel314
Avenida 14 de Julio La Ceiba Atlántida Department
De prijs is € 52 per nacht van 30 jun tot 1 jul
€ 52
30 jun - 1 jul
inclusief belastingen en toeslagen
5,2/10 (7 beoordelingen)
"Horrible stay away"
Beoordeeld op 9 okt 2024
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken
Refugio de Vida Silvestre Cuero y Salado
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in Sector 2 de mooie natuur van Refugio de Vida Silvestre Cuero y Salado. Verken het regenwoud met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Activiteiten

3-daagse privétour van Tegucigalpa naar Tela en La Ceiba
€ 560
per volwassene
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.





