Gehele flat·Particuliere eigenaar

Oceanfront Penthouse -4300 Sq Ft, 2 Level -Mi Casa Del Mar

Fotogalerie voor Oceanfront Penthouse -4300 Sq Ft, 2 Level -Mi Casa Del Mar

Een zwembad met ligbedden en palmbomen, met uitzicht op een rotsachtige kustlijn.
Een terras met witte lounge fauteuils en blauwe kussens, een hangmat en uitzicht op de oceaan.
Een slaapkamer met een groot bed, een sofa, uitzicht op het strand en een plafond met strepen.
Een strand met palmbomen, een zandvlakte en boten op het water.
Een kleurrijk terras met tafels en stoelen, een bord met 'Little Day Cafe & Bakery' erop, en een rieten dakconstructie.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 9401 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op het strand

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Oceanfront Penthouse -4300 Sq Ft, 2 Level -Mi Casa Del Mar

  • DE BESTE UITZICHTEN IN AL AKUMAL

    Geschikt voor 6 volwassenen + 2 kinderen (tot 18 jaar)
    Dit ruime penthouse met twee verdiepingen aan de oceaan heeft het allemaal: marmeren vloeren, granieten werkbladen en glazen wanden met een panoramisch uitzicht op het Caribisch gebied. Glazen schuifdeuren openen naar omhullende terrassen met tafels en stoelen, lounges en hangmatten, van waaruit u kunt genieten van zowel oceaan zonsopkomsten als jungle zonsondergangen.
    De keuken, woonkamer en eetkamer is een enorme open ruimte omsloten door twee glazen wanden en biedt gasten een 180 graden uitzicht op de oceaan.
    De goed gevulde keuken met grote wrap-over granieten aanrechtblad en bar, kunt u genieten van het uitzicht op de oceaan en vermaken terwijl u maaltijden bereiden of drankjes mixen. Voorbij de keuken bevindt zich het entertainmentcentrum met een 43-inch tv waarop u uw keuze uit meer dan 100 dvd's, een stereo en cd's, games en een grote selectie boeken en toeristische gidsen kunt bekijken. De eettafel met glazen blad is een stap hoger en kijkt uit over zowel de oceaan als de baai van Akumal. U kunt de glazen schuifregelaars open laten om van de Caribische bries te genieten of gewoon buiten aan de tafel op het terras eten.

    Master slaapkamer
    Deze bruidssuite bevindt zich op de bovenste verdieping en heeft een balkenplafond, airconditioning, een kingsize bed, glazen schuifregelaars naar een privéterras aan de oceaan, ingebouwde kasten en ijdelheid, en een en-suite stenen badkamer. De badkamer heeft dubbele wastafels en een unieke privé-buitendouche met uitzicht op de jungle en de baai.
    Slaapkamer 1
    De Iguana-kamer op het lagere niveau; beschikt over airconditioning, een kingsize bed, ingebouwde kast, een klein balkon met uitzicht op de jungle en een groot raam met uitzicht op de oceaan. En-suite betegelde badkamer.
    Slaapkamer 2
    De Dolphin-kamer ook op het lagere niveau; heeft airconditioning, een koningin en een tweepersoonsbed, ingebouwde kast, met een klein balkon met uitzicht op de jungle. En-suite betegelde badkamer met een extra deur naar de hal.

    Het penthouse bevindt zich op de derde en vierde verdieping en is alleen bereikbaar via een trap (30). Het heeft ook lage muren / open leuningen rondom de terrassen, waardoor het mogelijk niet geschikt is voor jonge kinderen. Huur is inclusief dagelijkse schoonmaakservice (behalve op zondag) en 24-uurs conciërges die u helpen met uw bagage.

    De gemeenschappelijke ruimtes zijn onder andere een groot overloopzwembad, een schaduwrijke open lobby, ligstoelen en een prieel en parkeerplaatsen.

    Bij annulering 90 dagen of meer vóór de geplande aankomstdatum ontvangt u een volledige terugbetaling.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt
  • Strandlakens
  • Strandstoelen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Dvd-speler
  • Muziekbibliotheek
  • Smart-tv
  • Spellen
  • Stereo-installatie
  • Videobibliotheek

Buiten

  • Balkon
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasserette in de omgeving

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice
  • Kluisje
  • Telefoon

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de baai
  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij de oceaan
  • Dicht bij een dierentuin
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In een dorp

Dingen om te doen

  • Basketballen in de buurt
  • Ecotours in de buurt
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Jetskiën in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Natuurwandelingen in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Parasailing in de buurt
  • Pretpark in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Speleologie in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Watertuben in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 401 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Not suitable for toddlers and young children

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt nabij pretparken en aan het water in Akumal. Riviera Maya-golfclub en Puerto Aventuras Marina zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Akumal en Half Moon Bay. Reis je met kinderen? Overweeg dan Parque Xel-Há en Ecocentrum Akumal. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en het verkennen van grotten. Bekijk onze reisgids voor Akumal
Meer flats in Akumal
Kaart
Akumal, QROO

In de buurt

  • Een strand met hangmatten en palmbomen.
    Strand van Akumal
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een strand met hangmatten en palmbomen.
    Half Moon Bay
    3 min. rijden - 1.5 km
  • Een golfbaan met glooiende groene heuvels, een vijver en dichte bomen op de achtergrond.
    Riviera Maya-golfclub
    4 min. rijden - 6.4 km
  • Ecocentrum Akumal
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Hekab Be Biblioteca
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Tulum (TQO) - 71 min. rijden

Restaurants

  • Preferred Club
    20 min. wandelen
  • Akumal Beach Resort 'The Lobby Bar'
    16 min. wandelen
  • Portofino
    17 min. wandelen
  • Market Café
    16 min. wandelen
  • Himitsu
    15 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Oceanfront Penthouse -4300 Sq Ft, 2 Level -Mi Casa Del Mar over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Oceanfront Penthouse -4300 Sq Ft, 2 Level -Mi Casa Del Mar?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Oceanfront Penthouse -4300 Sq Ft, 2 Level -Mi Casa Del Mar inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Oceanfront Penthouse -4300 Sq Ft, 2 Level -Mi Casa Del Mar uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Oceanfront Penthouse -4300 Sq Ft, 2 Level -Mi Casa Del Mar?

Dit gezinsvriendelijke appartement in Akumal ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Ecocentrum Akumal en Strand van Akumal. Ook Half Moon Bay en Yal-ku Lagoon liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Oceanfront Penthouse -4300 Sq Ft, 2 Level -Mi Casa Del Mar

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,8

Locatie

10

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 139 van 145 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 145 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 145 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 145 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 145 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
amazing location and views and pool and close to ocean
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfection in every way.
11 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
WOW! Mi Casa Del Mar was AMAZING! We took our three adult kids and had an absolute fantastic time. We have been to Akumal several times in the past so we’re familiar with getting around. The host were fantastic with communication and I truly appreciated it! Stunning views, beautiful interior and very relaxing.
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The condo was fantastic! It was super spacious inside and out, there was a lot of beach gear left for us, including chairs and snorkel equipment. The kitchen was well-stocked and we appreciated the welcome gifts!
10 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very nice place to stay, real quiet building, neighbors and staff are friendly. The rooms are huge and the outdoor space is a perfect spot for a couple or a family. The outdoor space is remarkably private and intimate as well!We will be returning, thank you for the stay!
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Second time!

Loved our stay this time just as much as our last time 3 years ago. Perfect location and accommodations
7 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This home was a home away from home in it's comfort! The house flows nicely, views are unbelievable, it's really clean and the beds are comfy.Very communicative and helpful. Above and beyond!Walkable to both bays plus the lagoon and lots of shops and delicious food.You will want a car to go much father but it's not bad driving and there are so many things to see and experience is worth it.You can be close to so many exciting things but in a smaller less busy place.Would absolutely recommend you check out their home!And don't forget to walk 5 min away and snorkel with the turtles. Unforgettable!
8 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Yes, host was really great and very responsive. I asked a lot questions and always replied promptly with an answer. The place is very beautiful and the pictures show an accurate expectation. We enjoyed are stay there very much and will miss it since we are now back in the snow and cold!
7 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Always Perfection!

We have stayed here more times than we can count and it’s always a wonderful experience. The location, views, comfort, and cleanliness exceed expectations.
14 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Beautiful view, great space, friendly and helpful staff.
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Our Favorite Place to Stay!

We have stayed here year after year and it’s prefect every time. The views are beautiful and the location is convenient to walk to the beach and restaurants. So clean and comfortable.
7 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Spacious with great views.
6 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Christmas at the Beach

We love the property and location. Akumal is truly magical. It is a small town with a lot of things to do close by.
7 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place beautiful views

Great location, staff was awesome condo was well supplied and definitely served all our groups needs. Highly recommend. The pool is very clean and well kept with great views off the beach side!
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fabulous holiday

The penthouse was fantastic, lots of room to move around, and wonderful views. Beds were comfortable and Akumal is a lovely seaside village.
6 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Place

The condo and location were amazing. Both the owner and the on-site staff were super responsive and helpful. Would book again.
5 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice space and location

We enjoyed our stay at Mi Casa Del Mar! The place was clean, as described, and the gear and towels to use were very nice! We are hoping to come back soon.
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Amazing

The property itself is physically amazing. Rosemary the owner, Roger the property manager, Maria the housekeeper and Daniel the chef were flexible, responsive and attentive.
8 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place to stay in Akumal

We loved our stay!The condo is very comfortable, clean, nicely decorated, and well supplied. The ocean views are beautiful. The pool is very pleasant as well. A great place to relax.The host Rosemary is great, provides timely responses, offers many recommendations, and even provided a high-chair and portacrib for the 9-month old baby who was with us.We highly recommend this place if you are planning to stay in Akumal.
7 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Wonderful stay in glorious Akumal

Gorgeous home!!!
8 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Stay

Loved our 2 weeks in Akumal. Lots of space in the property. Bedrooms were large and cool! No AC in other rooms, but the fans and ocean breezes helped keep it cool even though we were there in an unusually hot and humid spell (end of May, first of June). Gorgeous views. Close to many restaurants and activities.
13 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect

Mi Casa Del Mar was beautiful, our condo was beautiful exactly as pictured if not better. Loved the view, and other guests were lovely! The area is more laid back and peaceful. Less busy then other areas. Would definitely stay here again. My family and I had a wonderful time!
6 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Our Home Away From Home

We love this place and try to go at least once a year. This was our 4th or 5th time staying as a group. Amazing view, convenient location and plenty of space to spread out and relax. We'll be back next year...if not before!
8 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Akumal

Our stay was perfect. The property owner had set up a resource book and some extra supplies at the condo to help with activities. The staff was very courteous and helpful. The living quarters were fantastic! Thank you!
4 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Wonderful stay

Stunning views and a wonderful, large condo. Impeccably maintained, very comfortable high-quality furniture, and the best-stocked vacation rental we have stayed at (everything you could want in a kitchen). We hope to be able to stay again next winter! Thank you!
7 nachten verbleven in april 2023