'Very nice and friendly welcome, room was ready upon check in, quiet location, spacious and good to have a vending machine for midnight snacks and drinks, can definitely recommend the hotel!'
'zeer goed geslapen bed dik inorde,het eten bij nest zeer lekker. ook bij ozzo en zeker het ontbijdbuffet is allijd top,daar ik geen tijd had kon ik er deze keer niet van genieten. dank Uwel het was dik inorde Groetjes Willem'
'Heerlijk hotel op loopafstand van het centrum. Geen gebruik gemaakt van Valetparking van het hotel maar parkeergarage in de buurt. Het ontbijt was zeer goed en vriendelijk personeel.
Eerste avond gegeten in het hotel, ook dit was erg lekker maar niet goedkoop. De prijs voor een kopje (€ 4,85) na het eten vonden we wel erg hoog. Het zwembad en wellness was ook erg netjes en een fijne toevoeging. '
'De kamers zijn groot genoeg voor 2 personen. Badkamer is heel erg netjes mooie grote douche die volledig is afgesloten dus geen water dat de douche uitloopt. Bedden zijn heerlijk. Kussen mogen iets voller of extra op de kamer. Voor inchecken mag je naar de 6 verdieping waar ook het ontbijt wordt geserveerd in buffetvorm. Met een klein assortiment aan ontbijt maar voldoende keuze om goed te ontbijten. Het hotel zit midden in jet cemtrum vlak bij de winkels en eetgelegenheden dus ideaal.
'
'We hebben genoten van dit prachtige hotel met haar uiterst vriendelijk en voorkomend personeel. Ook de visie en de betrokkenheid van de eigenaar op mensen met nauwelijks mogelijkheden heeft ons ontroerd. De centrale ligging van het hotel was ideaal voor ons. En dan nemen we de iets minder comfortabele bedden op de koop toe. Een aanrader!'
'Het enige minpunt was de lift. Er is slechts een kleine lift; soms moet je tot tien minuten wachten. Voor de rest uitstekend. Ook het ontbijt was fantastisch. '
'Really nice & new hotel! The rooms are very tidy and modern with all the amenities. Really good price - quality and located just outside the city centre so not too busy on the streets. '
'Hotel is netjes, schoon, goed onderhouden, goede service en ontbijtvoorzieningen en de baliservice was goed en attent. Ik zou wanneer de gelegenheid daar is meteen dit hotel overwegen'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Tomorrowland is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Boom, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Maak in je reisplannen zeker ruimte voor de prachtige kathedraal of de winkels.
Tijdens je vakantie in Antwerpen kun je oog in oog komen met de inheemse en exotische dieren die in Zoo van Antwerpen te vinden zijn. Maak tijdens je vakantie in de omgeving zeker tijd voor een bezoek aan de winkels.
Kom meer te weten over de historie en cultuur van Antwerpen in dit prachtige museum aan de kade van de Schelde, dat een panoramisch uitzicht over de stad biedt.
Kom meer te weten over de lokale geschiedenis van Antwerpen wanneer je een bezoek brengt aan Groenplaats. Maak tijdens je vakantie in de omgeving zeker tijd voor een bezoek aan de winkels.
"Fijne ervaring. Heerlijk bed. Fijne kamer. De badkamer (waterdruk etc) is mooi verbeterd sinds een paar jaar dat ik daar had verbleven en de waterdruk van uit de douche en het watertemperatuur een ramp was. Dus hier was ik blij om"
"Really nice & new hotel! The rooms are very tidy and modern with all the amenities. Really good price - quality and located just outside the city centre so not too busy on the streets. "
"Degelijk hotel. Niets speciaal. Goede kamergrootte met zoveel opbergruimte. Nespresso apparaat maakte meer lawaai dan normaal.
Onthaal vriendelijk maar onthaalbediende sprak geen Nederlands.
Douchekop lekte en water liep onder douchedeur. Geen traag dichtklappende wc bril.
"
Wat zijn enkele van de beste vakantiewoningen in Puurs?
Mini huis 2 tot max. 4 personen met tuin, groot terras en gratis parking: deze vakantiewoning nabij Puurs bevindt zich in het stadscentrum en heeft een buitenzwembad, een terras en airconditioning voor een zorgeloze ervaring in je nieuwe omgeving. De keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser, een koelkast en een kookplaat. Jij en je vrienden en familie kunnen op vakantie lekker ontspannen dankzij voorzieningen zoals een tuin. Bekijk alle vakantiewoningen in Puurs.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Puurs wil annuleren?
Natuurlijk! De meerderheid van de hotelreserveringen is restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 of 48 uur voor de geplande aankomst. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je eventueel nog de optie om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Puurs.
Welke hotels in Puurs hebben een zwembad?
Radisson Blu Astrid Hotel, Antwerp: Dit hotel heeft 4 sterren en ligt op een steenworp van Zoo van Antwerpen. Je kunt hier genieten van een sauna, een binnenzwembad en gratis wifi.
Wat biedt een verblijf in Puurs?
Als reiziger zul je meer dan genoeg te zien en te doen hebben in Puurs. Deze stad trekt toeristen ook door de hartelijke mensen. Een van de topattracties in de omgeving is La Grand Place. Er zijn 1765 hotels en andere accommodaties in de omgeving. Lees meer over Puurs.
Wat mag niet op het programma ontbreken tijdens mijn verblijf in Puurs?
Wat is de beste manier om op verkenningstocht te gaan in Puurs?
Als je ook het omliggende gebied wilt zien, pak je een van de treinen vanaf Station Puurs. Als je graag de omgeving wilt verkennen, kun je een huurauto in Puurs overwegen voor je verblijf.
Hoe is het weer in Puurs?
De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 18 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Puurs is 751 mm.