expedia

Zelfgeleide privéroute van 2 uur in de stad Arnhem

Van ArnhemLife
De prijs is € 10 per reiziger* *Betaal een lagere prijs door meer dan 2 volwassenen te selecteren
Wat is inbegrepen?
  • 2 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Meerdere talen
Overzicht

Je hoeft niet op speurtocht te gaan of op zoek te gaan naar antwoorden om door te kunnen gaan met deze zelfstandige stadswandeling. U kunt de route in uw eigen tempo volgen en zoveel stops maken (voor een drankje in een van onze vele bars - slechts een suggestie) als u wilt.

Leer meer over Arnhem Centraal Station, de Eusebiuskerk en vreemde kunst die je kunt vinden op de kerk, het Duivelshuis, de Saberpoort, de John Frostbrug/de Slag om Arnhem en de connectie die Arnhem heeft met Audrey Hepburn, om maar een paar dingen te noemen!

Deze tour is beschikbaar in het Engels, Nederlands en Duits. Dit is een privé stadswandeling die je in je eentje kunt doen met in totaal maximaal 4 personen.

OPMERKING: Als de betaling is afgerond, stuur ik je de PDF met de route per WhatsApp, dit kan maximaal 1 dag duren. Ik zal mijn best doen om de route zo snel mogelijk op te sturen, maar ik ben niet 24/7 online, dus doe je aankoop niet op de dag dat je de route wilt lopen, maar minimaal 1 dag van tevoren.

Locatie van activiteit

  • Arnhem Central Station
    • Stationsplein
    • Arnhem, The Netherlands

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Stationsplein 151 B
    • 151 B Stationsplein
    • 6811 KK, Arnhem, Gelderland, The Netherlands

Beschikbaarheid controleren


Zelfgeleide privéroute van 2 uur in de stad Arnhem
  • De activiteit duurt 2 uur2 u.
    2 u.
  • Openingsuren: wo 10.00 uur-17.00 uur
  • Nederlands
Prijsdetails
€ 10,00 x 1 reiziger€ 10,00

Totaal
De prijs is € 10,00
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Oude foto's van de stad om te laten zien hoe het er vroeger uitzag
  • InbegrepenInbegrepen
    Stadsplattegrond met de route op je telefoon
  • InbegrepenInbegrepen
    Veel informatie over Arnhem, leer meer over de geschiedenis van de stad en leuke weetjes in de stad.

Belangrijke info voor je boekt

  • Baby's en kleine kinderen kunnen in een wandel- of kinderwagen mee
  • Hulpdieren toegestaan
  • Opties voor openbaar vervoer zijn in de buurt aanwezig
  • Geschikt voor alle condities
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Activiteitenreisplan

Arnhem Central Station
  • 15 min.
Leer meer over dit moderne treinstation, het startpunt van de stadswandeling. In de mobiele route vind je een foto van hoe het treinstation er vóór de Tweede Wereldoorlog uitzag. Toeristen hebben altijd plezier als ze een kijkje nemen in de fietsenstalling. Deze is gratis toegankelijk als u het treinstation op de benedenverdieping (vlakbij de bussen) betreedt.
Rozet Arnhem (Library, Museum, Art and Culture)
  • 25 min.
Neem een kijkje in dit gratis te betreden moderne pand. Neem de lift naar de bovenste verdieping en loop via de trap het gebouw af voor de beste ervaring. Vergeet niet niveau -1 te bezoeken, daar vindt u het Erfgoedmuseum.
Sabelspoort of Eusebiuspoort uit 1357
  • 10 min.
De enige oude poort in de stad die nog 'in tact' staat. Het werd zwaar beschadigd tijdens de Slag om Arnhem, maar werd na de Tweede Wereldoorlog weer opgebouwd. Een echt juweeltje. Toegang tot deze Sabelpoort is niet mogelijk, maar het is zeker de moeite waard om de buitenkant van de poort te verkennen en wat foto's te maken.
Het Duivelshuis of Maarten van Rossumhuis uit 1518
  • 15 min.
nog een juweeltje op de lijst. Dit voormalige stadhuis is nu de thuisbasis van het kantoor van onze burgemeester. Dit gebouw uit de 16e eeuw heeft de Slag om Arnhem vrijwel volledig overleefd. Onder de boog, in het metselwerk, zijn nog steeds de 'littekens' van de schrootmolen te zien. Toegang tot het Duivelshuis is niet mogelijk, maar het is zeker de moeite waard om de buitenkant van de poort te verkennen en wat foto's te maken.
Airborne at the bridge
  • 25 min.
Dit gratis museum is een bezoek waard als je geïnteresseerd bent in de geschiedenis van de Slag om Arnhem. Daal af naar niveau -1 voor een video-impressie van de tijdlijn van de Slag om Arnhem.
Musis & Stads Theater (rondrit)
Dit prachtige theater is er een die je wilt zien. Het werd gebouwd in 1847, maar sindsdien een aantal keren verbouwd. Het restaurant is perfect voor een hapje of een rustpauze.
Eusebiuskerk
  • 30 min.
De Eusebiuskerk is zeker een bezoek waard en het bezoek aan de kerk is gratis. Binnen in de kerk maak je kennis met hertog Karel van Gelre. De tentoonstelling over hem is echt interessant!

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    Arnhem Central Station
    • Stationsplein
    • Arnhem, The Netherlands

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    Stationsplein 151 B
    • 151 B Stationsplein
    • 6811 KK, Arnhem, Gelderland, The Netherlands

De beste deals voor activiteiten

Ontdek zelf de schatten van de wereld met geweldige deals voor activiteiten in de buurt en verder weg. Expedia biedt unieke activiteiten waardoor je Arnhem op je eigen manier kan verkennen. Of je nou van natuur, cultuur, lekker eten of avontuur houdt, we hebben de perfecte activiteit voor jou.

Topervaringen in Arnhem

Doordat je zo ontzettend veel in Arnhem kan doen, kan het plannen van de perfecte dag een hele uitdaging lijken. Op Expedia kan je gemakkelijk naar de beste bezienswaardigheden, rondleidingen en activiteiten in Arnhem zoeken. Gezinnen, koppels en zakenreizigers kunnen dankzij Expedia allemaal de perfecte activiteit in Arnhem vinden en zo een onvergetelijke reis maken.