Tijdens deze tour bezoeken we Belém, een van de meest charmante gebieden in Lissabon en leren we ook wat meer over de Portugese ontdekkingen.
Portugal was het eerste wereldrijk ter wereld en alles begon in deze mooie wijk genaamd Belém. Schepen verlieten hun havens om door het onbekende te navigeren, geconfronteerd met de gevaarlijke oceanen om nieuw land te ontdekken, kerken en forten te bouwen om van Portugal het eerste wereldwijde rijk in de geschiedenis te maken.
Belém wordt ook beschouwd als een van de mooiste plekken in de stad, met zijn vele historische gebouwen en beroemde UNESCO-erfgoedsites, het Jerónimos-klooster en de toren van Belém. Beide werden geïdealiseerd door koning D. Manuel I en gebouwd in een unieke architectuurstijl die bekend wordt als de “Manueline-stijl”.
We zullen ook het ongelooflijke Monument der Ontdekkingen zien, het indrukwekkende presidentiële paleis, het Afonso de Albuquerque-plein, de tuinen van Belém, de CBB, de Compass Rose en de Pastéis de Belém.