expedia

Fotogalerie voor Privérondleiding door Yokohama

Niet-geclassificeerde afbeelding, 1 van 28, knop
Niet-geclassificeerde afbeelding, 2 van 28, knop
Niet-geclassificeerde afbeelding, 3 van 28, knop
Niet-geclassificeerde afbeelding, 4 van 28, knop
Niet-geclassificeerde afbeelding, 5 van 28, knop
Van YOKOHAMA LIT

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 100 per volwassene

Algemeen

  • Gratis annulering mogelijk
  • 4 u 15 min
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Bij geselecteerde hotels ophalen
  • Meerdere talen

Overzicht

  • Deze tour is een volledig op maat gemaakte Yokohama-ervaring, gebouwd rond uw interesses, tempo, gezinsbehoeften en reisdoelen. Ontdek de haven, de multiculturele geschiedenis, de industrieën, de wijken en het culturele erfgoed van Yokohama, en zie hoe deze internationale stad is geëvolueerd.

    Door Yokohama te wandelen, samen met reizen met trein, metro, bus en boot, is onderdeel van de ervaring. Wandelen laat je Yokohama ervaren op straatniveau. Als langdurig lopen moeilijk is, kunnen we de route aanpassen om de loopafstanden en fysieke belasting te verminderen, door gebruik te maken van openbaar vervoer, taxi's, liften en gemakkelijk bereikbare punten.

    Reserveringen voor het kersenbloeiseizoen zijn al begonnen.
    25 maart tot 5 april is bijzonder populair, dus boek zo vroeg mogelijk.

    We kunnen ook GREEN×EXPO 2027 opnemen, dat plaatsvindt van 19 maart tot 26 september in Yokohama. Dit spectaculaire evenement zal prachtige tuinen, bloemen en innovatieve landschappen en technologie samenbrengen.

Locatie van activiteit

  • Yamashita Park
    • 279 Yamashitacho, Naka-ku,
    • 231-0023, Yokohama, Kanagawa Prefecture, Japan

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Yamashita Park
    • 279 Yamashitacho, Naka-ku,
    • 231-0023, Yokohama, Kanagawa Prefecture, Japan

Beschikbaarheid controleren

Privétour naar Yokohama

  • De activiteit duurt 4 uur en 15 minuten4 u. 15 min.
    4 u. 15 min.
  • Engels

Ophalen inbegrepen

Prijsdetails
€ 99,59 x 2 volwassenen€ 199,18
Totaal
De prijs is € 199,18
tot vr. 30 okt
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • Wat is inbegrepen
    Een gids die Yokohama goed kent en van Yokohama houdt
  • Wat is inbegrepen
    Ophalen en afzetten bij hotel in Yokohama
  • Wat is inbegrepen
    Ongevallenverzekering
  • Wat is niet inbegrepen
    Lunch
  • Wat is niet inbegrepen
    Snacks
  • Wat is niet inbegrepen
    erkenning
  • Wat is niet inbegrepen
    Ophalen en afzetten bij hotel in Tokio (enkele reis ¥ 3000 per groep)
  • Wat is niet inbegrepen
    Ophalen en afzetten bij hotel op de luchthaven Narita (enkele reis ¥ 8000 per groep)
  • Wat is niet inbegrepen
    Inclusief taxitarief

Belangrijke info voor je boekt

    • Opties voor openbaar vervoer zijn in de buurt aanwezig
    • Niet aanbevolen voor reizigers met een slechte cardiovasculaire gezondheid
    • Geschikt voor alle condities
    • Wij maken geen gebruik van auto’s, maar van het openbaar vervoer.
    • Niet aanbevolen voor reizigers met extreme loopproblemen
    • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing
    • Deze activiteit wordt aangeboden door een professionele handelaar (een partij die handelt als onderdeel van hun vak, bedrijf of beroep).

Activiteitenreisplan

Yamashita Park

  • 20 min.
Een wandeling in het ongeveer 700 meter grote park, met uitzicht op niet alleen de haven van Yokohama en de Bay Bridge, maar ook op het nachtelijke uitzicht op Minato Mirai, zal een onvergetelijke herinnering zijn.

Cup Noodles Museum Yokohama

  • 45 min.
Zo populaire sightseeing plek. U kunt kiezen uit 2 soorten geweldige experinces die zijn 'Chicken ramen factory (90minutes ¥1000)' en 'My cup noedels fabriek (30 minuten ¥500)"

Kitanaka Brick&White

  • 30 min.
Observatiedek : Prachtig uitzicht op de haven van Yokohama en het centrum. Soms zie je zelfs Tokyo en Mount Fuji.

China Town 80

  • 1 u. 20 min.
Een van de meest populaire bezienswaardigheden in Yokohama. Meer dan 200 restaurants. U kunt genieten van de populaire Chinese theeceremonie genaamd 'Monkey Mogic'.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    Yamashita Park
    • 279 Yamashitacho, Naka-ku,
    • 231-0023, Yokohama, Kanagawa Prefecture, Japan

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    Yamashita Park
    • 279 Yamashitacho, Naka-ku,
    • 231-0023, Yokohama, Kanagawa Prefecture, Japan

De beste deals voor activiteiten

Ontdek zelf de schatten van de wereld met geweldige deals voor activiteiten in de buurt en verder weg. Expedia biedt unieke activiteiten waardoor je Yokohama op je eigen manier kan verkennen. Of je nou van natuur, cultuur, lekker eten of avontuur houdt, we hebben de perfecte activiteit voor jou.

Topervaringen in Yokohama

Doordat je zo ontzettend veel in Yokohama kan doen, kan het plannen van de perfecte dag een hele uitdaging lijken. Op Expedia kan je gemakkelijk naar de beste bezienswaardigheden, rondleidingen en activiteiten in Yokohama zoeken. Gezinnen, koppels en zakenreizigers kunnen dankzij Expedia allemaal de perfecte activiteit in Yokohama vinden en zo een onvergetelijke reis maken.