Zin in een ander avontuur na het ontdekken van de bijna eindeloos mooie geschiedenis en gebouwen vanuit het centrum van de stad? Ga met ons mee op tournee naar het dorp Santiponce en de historische Romeinse stad Itálica! Tijdens deze rondleiding van 5 uur pak je een elektrische fiets en ga je naar de eerste Romeinse stad op het Iberisch schiereiland.
Na aankomst gaat u te voet de stad in en ontdekt u dit historische monument en komt u alles te weten over deze glorieuze stad. Een van de grootste amfitheaters is ook iets waar je alles over leert, naast de keizers die hier geboren zijn. Het is bijna magisch, en over magie gesproken, sommige scènes uit Game of Thrones zijn hier gefilmd!
Je ontmoet je gids in onze fietsenwinkel, pak je fiets en je bent onderweg! Na het verlaten van de stad kunt u genieten van het prachtige landschap.
Een bezoek aan Itálica is niet iets dat je wilt missen tijdens je verblijf in Sevilla, en er zijn geen betere gidsen voor jou dan bij ATD.