expedia

Vanuit Quito: Gedeelde tour Indiaanse markt en rozenboerderij in Otavalo

Van Ecuador Best Tours
10 van 10
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 75 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 8 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Meerdere talen
Overzicht
  • Leer hoe Ecuadoraanse rozen over de hele wereld reizen
  • Verken en ontdek de voorouderlijke cultuur van Otavalo
  • Ontdek een prachtig meer in een vulkaankrater
  • Leer geschiedenis van een vriendelijke en professionele gids terwijl je door Quito rijdt
  • Bezoek het beroemde Intiñan Museum en laat je uitdagen door leuke tests over de evenaar!
Locatie van activiteit
    • Quito
    • Quito, Pichincha, Ecuador
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
    • Mariana de Jesus E7-74 y, Quito 170518, Ecuador | Meet your tour guide that will be right on the sidewalk out of Hotel Casa Q at 8:00 a.m.
    • Quito, Pichincha, Ecuador

Beschikbaarheid controleren


Vanuit Quito: Gedeelde tour Indiaanse markt en rozenboerderij in Otavalo
  • De activiteit duurt 8 uur8 u.
    8 u.
  • Engels
Starttijd: 08.00 UUR
Prijsdetails
€ 74,99 x 2 volwassenen€ 149,98

Totaal
De prijs is € 149,98
tot di. 17 feb
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Vervoer
  • InbegrepenInbegrepen
    Gids
  • InbegrepenInbegrepen
    Toegangsprijs Cuicocha kratermeer
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Eten en drinken
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Toegangsprijs voor Rose Plantation

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet toegestaan: Elektrische rolstoelen
  • Niet geschikt voor: Baby's jonger dan 1 jaar
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Vertrek om 8:00 uur vanaf het ontmoetingspunt in LA PRADERA NEIGHBORHOOD (Mariana de Jesús E7-74 St. en La Pradera St.), net buiten HOTEL CASA Q. om naar de kleurrijke stad Otavalo en de beroemdste indianenbeurs van Zuid-Amerika te gaan. Tijdens de rit krijg je onvergetelijke uitzichten op mensen en gemeenschappen, terwijl ze hun activiteiten en dagelijks leven uitvoeren.
Stop bij een rozenplantage om alles te leren over de vijfde belangrijkste industrie van Ecuador. Ervaar elke stap in het proces van het kweken, oogsten en exporteren van rozen naar de hele wereld.
Bewonder en fotografeer tijdens je bezoek de prachtige valleien en besneeuwde bergen die deze wereldberoemde regio omringen.

Ga vervolgens naar het uitkijkpunt van de Laguna San Pablo, aan de voet van de vulkaan Imbabura. Daarna kom je aan op de indianenmarkt van Otavalo of “Plaza de Ponchos”, waar door de hoofdstraten van de stad verschillende handgemaakte inheemse ambachten worden getoond.
Na de lunch verken je het dorp Cotacachi, rijk aan de productie van fijne leren kledingstukken, die worden uitgestald en verkocht in kleine winkeltjes in het centrum van de stad.
Eindig met een rit bergopwaarts naar het meer van Cuicocha, gelegen in de krater van de vulkaan Cotacachi (16.200 voet), voordat je 's avonds terugreist naar Quito.

Locatie

Locatie van activiteit
  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Quito
    • Quito, Pichincha, Ecuador
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • PEOPLEPEOPLE
    • Mariana de Jesus E7-74 y, Quito 170518, Ecuador | Meet your tour guide that will be right on the sidewalk out of Hotel Casa Q at 8:00 a.m.
    • Quito, Pichincha, Ecuador