expedia

Vanuit Avignon: Hele dag Romeinse bezienswaardigheden en historische plaatsen

Van A La Francaise Tourisme - Provence
9.6 van 10
Uitzonderlijk
Wat is inbegrepen?
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Bezoek het Maison Carrée, een van de best bewaarde Romeinse tempels.
  • Bewonder Pont du Gard, het best bewaarde Romeinse aquaduct van UNESCO.
  • Ontdek de stad Orange met zijn Romeinse theater en triomfboog
  • Verken de Arena van Nîmes, een oud Romeins amfitheater.

Locatie van activiteit

    • Avignon
    • Avignon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, France

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • 41 Cours Jean Jaurès, 84000 Avignon, France | In front of the tourist information center of Avignon, 41 cours Jean Jaurès.
    • Avignon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, France

Beschikbaarheid controleren


Sorry, deze activiteit is niet beschikbaar op za. 9 aug.
Kies een andere datum.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenToegangskaartjes voor het Amfitheater in Nîmes en Pont du Gard en het Antieke Theater in Orange
  • InbegrepenInbegrepen Vervoer in minibus met airconditioning
  • InbegrepenInbegrepen Engelssprekende chauffeur/gids
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenPersoonlijke uitgaven
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen Fooien (optioneel)

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet toegestaan: Extra grote bagage, Huisdieren, Roken in het voertuig
  • Niet geschikt voor: Kinderen jonger dan 4 jaar, Mensen met mobiliteitsbeperkingen
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Ontdek Nîmes, een bruisende stad rijk aan kunst en trots op haar prestigieuze Romeinse erfgoed. Ontdek de iconische oude bezienswaardigheden van de stad, waaronder de Arena (entree inbegrepen), met een rondleiding met audiogids, en het Maison Carrée (Vierkant Huis), een van de best bewaarde Romeinse tempels.

Je historische reis gaat verder met een bezoek aan de Pont du Gard, een opmerkelijk Romeins aquaduct dat ooit bronwater naar Nîmes bracht. De Pont du Gard dateert uit de eerste eeuw en is geclassificeerd door UNESCO. Het is het indrukwekkendste en best bewaarde deel van dit oude watersysteem, waardoor het een hoogtepunt is van elke historische tour in de Provence.

De dag wordt afgesloten met een bezoek aan het Antieke Theater van Oranje (entree inbegrepen) en een fotostop bij de Triomfboog.

Geniet overdag van wat vrije tijd om te lunchen.

Opmerking: Op bepaalde data kunnen er evenementen plaatsvinden in de Arena van Nîmes. In dat geval wordt het Arena bezoek vervangen door een fotostop rond het monument.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Avignon
    • Avignon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, France

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • 41 Cours Jean Jaurès, 84000 Avignon, France | In front of the tourist information center of Avignon, 41 cours Jean Jaurès.
    • Avignon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, France