expedia
Een groep mensen rijdt op kameel door een woestijnlandschap met zandduinen. 1
Woestijnlandschap met een stadje op de voorgrond en bergen op de achtergrond. 2
Een kameelkaravaan steekt een woestijn over onder een heldere lucht. 3
Een groep mensen loopt over een smal, rotsachtig pad, geflankeerd door traditionele gebouwen van leem. 4
Woestijnlandschap met een historisch ommuurd dorp, een opvallende minaret en een berg op de achtergrond. 5
Van MOROCCO TRIP

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 173 per volwassene

Algemeen

  • Gratis annulering mogelijk
  • 3 dagen
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Bij geselecteerde hotels ophalen
  • Meerdere talen

Overzicht

    • Ontdek de op de UNESCO-werelderfgoedlijst staande kasbah van Aït Benhaddou tijdens een rondleiding
    • Rijd door de Dades-vallei en stop bij de Todra-kloof
    • Trek traditionele Berberkleding aan en bezoek een plaatselijk dorp
    • Maak een kameelrit en ga sandboarden in de duinen van Erg Chebbi
    • Overnacht in een kamp in de woestijn en geniet van de zonsopgang boven de duinen

Locatie van activiteit

    • Merzouga
    • Merzouga, Drâa-Tafilalet, Morocco

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • Merzouga
    • Merzouga, Drâa-Tafilalet, Morocco

Beschikbaarheid controleren

Gedeelde Standaard Tour

  • De activiteit duurt 3 dagen3 d.
    3 d.
  • Arabisch

Kies deze optie om de tweede nacht door te brengen in het standaardkamp in de Merzouga woestijn met gedeelde badkamer en toiletfaciliteiten.

Starttijd: 07.00 UUR
Prijsdetails
€ 172,71 x 2 volwassenen€ 345,42
Totaal
De prijs is € 345,42

Gedeelde luxe tour

  • De activiteit duurt 3 dagen3 d.
    3 d.
  • Arabisch

Kies deze optie om de tweede nacht door te brengen in een luxe tent in een woestijnkamp in Merzouga. Geniet van een privétent met douche, badkamer, toilet en persoonlijke service.

Starttijd: 07.00 UUR
Prijsdetails
€ 254,52 x 2 volwassenen€ 509,04
Totaal
De prijs is € 509,04
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • Wat is inbegrepen
    AC VAN & Engelssprekende chauffeur
  • Wat is inbegrepen
    1 nacht in een riad in Tinghir; 1 nacht in een woestijnkamp
  • Wat is inbegrepen
    Kameeltocht en sandboarden
  • Wat is inbegrepen
    Wandeling met gids door de oase (Joodse wijk & tapijtweverij)
  • Wat is inbegrepen
    2 ontbijten en 2 diners, zoals aangegeven
  • Wat is inbegrepen
    Atlas Studios, Ouarzazate: een rondleiding door het gebouw is alleen inbegrepen bij de Private Premium-tour; bij de Shared Standard- en Shared Luxury-tours is alleen een fotostop buiten inbegrepen
  • Wat is niet inbegrepen
    Lunches, drankjes, fooien, persoonlijke uitgaven
  • Wat is niet inbegrepen
    Lokale gids in Aït Benhaddou 2 € per persoon

Belangrijke info voor je boekt

    • Niet toegestaan: Alcoholische dranken in het voertuig, Zwerfvuil, Roken
    • Niet geschikt voor: Kinderen jonger dan 8 jaar, Mensen met rugklachten, Zwangere vrouwen, Rolstoelgebruikers.

Wat je kan verwachten

  • Ontdek de schoonheid van de Sahara tijdens een driedaagse tour vanuit Agadir. Ontdek de Todra-kloof, maak een kameelrit en ga sandboarden in de woestijn. Verblijf in een traditionele riad in Tinghir en in een woestijnkamp in Merzouga.

    Dag 1: Agadir → Aït Benhaddou → Tinghir
    Begin je reis met een vroege ophaalservice in Agadir en een korte stop bij een Berberdorp. Geniet van een lunch in Aït Benhaddou en verken de kasbah. Rijd naar het oosten door de met palmbomen omzoomde Dades-vallei richting Tinghir. Aankomst in Tinghir, waar je kunt genieten van een diner en een overnachting in een lokale riad of hotel.

    Dag 2: Tinghir → Todra-kloof → Merzouga
    Ontdek de prachtige Todra-kloof en volg een rondleiding door de nabijgelegen oase onder begeleiding van een lokale gids. Bezoek de oude Joodse wijk en leer de traditionele Berber-tapijtweeftechnieken kennen. Reis langs verschillende Berberdorpen en stop even om traditionele Berberkleding aan te trekken. Ga naar de gouden duinen van Erg Chebbi in Merzouga.

    Zet je bagage even neer, maak een tochtje op kamelen door de duinen en ga sandboarden terwijl de zon ondergaat boven de Sahara. Je komt aan op je kampeerplek in de woestijn voor het avondeten en een overnachting onder de sterrenhemel.

    Dag 3: Zonsopgang in Merzouga → N'Kob → Agdez → Agadir
    Bekijk de zonsopgang boven Erg Chebbi en geniet van het ontbijt in het kamp. Ga terug naar Merzouga per kameel of met een 4x4. Maak een mooie autorit via N'Kob, Agdez, Tazarine en Taliouine terug naar Agadir. Je komt aan in Agadir en wordt bij je accommodatie afgezet.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Merzouga
    • Merzouga, Drâa-Tafilalet, Morocco

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • Merzouga
    • Merzouga, Drâa-Tafilalet, Morocco