U wordt om 8.00 uur opgehaald op Piazzale Roma door Caterina
Welkom bij “Pick Your Three Museums”, een onvergetelijke tour door de legendarische Motor Valley van Italië — de thuisbasis van Lamborghini, Pagani, Ducati, Ferrari en Maserati.
Als je gepassioneerd bent door Lamborghini, beginnen we de dag met een exclusief bezoek aan de privécollectie van Ferruccio Lamborghini, gelegen op ongeveer anderhalf uur rijden. U ziet zijn persoonlijk eigendom Miura, Countach, Diablo, en met inbegrip van zeldzame auto's zoals de Espada en Jarama.
Geniet van een zelfgemaakte lunch!
In de namiddag kies je nog twee musea :
Het Ducati Museum in Bologna voor motorliefhebbers,
De Maserati Collectie in Modena,
Het Enzo Ferrari Museum, Modena.
Deze tour gaat over plezier, cultuur en verbinding. Ik ben Katarina, de Eigenaar en oprichter van deze tour, en ik zorg ervoor dat je een fantastische tijd hebt. Ik deel persoonlijke verhalen, lokale tradities en de geest van deze ongelooflijke regio.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen de Motor Valley te verkennen!