expedia

Tocht langs de Giants Causeway, Dunluce Castle en Dark Hedges vanuit Belfast

Van Finn McCools Tours
10 van 10
Wat is inbegrepen?
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Bekijk het enige UNESCO Werelderfgoed in Noord-Ierland
  • Als de tijd het toelaat maken we een fotostop bij Dunluce Castle
  • Bezoek de beroemde The Dark Hedges uit Game of Thrones
  • Leer verhalen over folklore en geschiedenis met een paar mythen
  • Rijd langs de Causeway Coastal Route

Locatie van activiteit

  • The Giants Causeway
    • 44 Causeway Road
    • BT57 8SU, Giant's Causeway, Northern Ireland, United Kingdom

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • 31 Chichester Street, Belfast (outside Top Shop entrance, across the road from Garrick bar)
    • 31 Chichester Street Belfast
    • BT1 4LD, Belfast, Northern Ireland, United Kingdom

Beschikbaarheid controleren


Sorry, deze activiteit is niet beschikbaar op vr. 4 jul.
Kies een andere datum.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenOphalen vanaf een centrale locatie in Belfast
  • InbegrepenInbegrepenAlle andere attracties zijn te zien zonder extra kosten
  • InbegrepenInbegrepenProfessionele toegewijde gids
  • InbegrepenInbegrepenLive commentaar aan boord
  • InbegrepenInbegrepenVervoer in een bus met airconditioning
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenEten en drinken
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenHaal-en-brengservice

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet aanbevolen voor mensen die slecht ter been zijn (behoorlijk wat lopen)
  • Niet aanbevolen voor deelnemers met rugproblemen, hartklachten, zwangere vrouwen of andere ernstige medische aandoeningen
  • Groepen van 12 personen of meer worden niet geaccepteerd, zelfs als de groep afzonderlijk boekt: Tot 60 personen aan boord
  • Niet aan te raden voor kleine kinderen. Als je kind/baby erg gewend is aan lange dagtochten en wandelen, reserveer dan 1 stoel per kind/baby en neem 1 stoel per kind/baby mee. Op de schoot van de ouders zitten is niet toegestaan.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Je tour is ontworpen om zoveel mogelijk bezienswaardigheden op één dag te bezoeken, dus je hebt de kans om onderweg te stoppen en een stop te maken bij Dunluce Castle. Dit is de mooiste kasteelruïne van Ierland. En de perfecte stop voor een foto waar al je vrienden op sociale media jaloers op zullen zijn.
De volgende stop is de Dark Hedges, een belangrijke opnamelocatie voor de populaire tv-serie Game of Thrones, voor 10 - 15 minuten. De bomen werden 270 jaar geleden geplant door de familie Stuart als oprijlaan naar hun Gracehill Manor. Het is nu erg bekend onder amateurfotografen.

Geniet vervolgens van ongeveer 1,5 tot 2 uur om je te vergapen aan de spectaculaire landschappen op de Giant's Causeway, die bestaat uit zo'n 40.000 in elkaar grijpende basaltzuilen, gevormd door oude vulkaanuitbarstingen. Het is vaak beschreven als het 8e wereldwonder. Je zult zien waarom als je de plek eenmaal hebt bezocht. Dit is een van de grootste natuurlijke attracties ter wereld. Volgens de mythologie bouwde Finn de Causeway als stapstenen om de Ierse zee over te steken en zo de strijd aan te gaan met Benandonner, een Schotse reus. Hoewel Finn zelf een reus was, zag hij toen hij Schotland bereikte dat Benandonner bijna twee keer zo groot was als hij, en hij trok zich onmiddellijk terug met zijn rivaal in de achtervolging. Finn's vrouw vermomde hem als baby en bij het zien van het kind vluchtte Benandonner naar huis uit angst hoe enorm de vader moest zijn.

We rijden langs de beroemde kustroute en komen door prachtige kustplaatsen zoals Ballycastle waar je kunt genieten van een fantastisch uitzicht op eilanden vlak voor de kust zoals Sheep Island, Rathlin Island en misschien zelfs een glimp van Schotland.

Je tour eindigt rond 15.15 - 15.30 uur weer in het centrum van Belfast.

*Let op: alle tijden zijn bij benadering. De locaties kunnen in een andere volgorde worden bezocht, afhankelijk van het verkeer en het weer.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIESThe Giants Causeway
    • 44 Causeway Road
    • BT57 8SU, Giant's Causeway, Northern Ireland, United Kingdom

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE31 Chichester Street, Belfast (outside Top Shop entrance, across the road from Garrick bar)
    • 31 Chichester Street Belfast
    • BT1 4LD, Belfast, Northern Ireland, United Kingdom