




Soweto Culturele Wandeltocht met Lunch
Van One Day Africa
10 van 10
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk





Onze tour begint bij het Hector Peterson Memorial, waar je meer te weten komt over de betekenis van de Soweto-opstand van 1976, een belangrijk keerpunt in het Apartheidssysteem. We lopen dan door Moema Street en volgen de trappen van de historische mars. Terwijl we door Vilakazi Street lopen, bezoeken we het huis van Nelson Mandela, waar je 20 minuten de tijd hebt om te verkennen waar hij woonde tot hij 27 jaar gevangenisstraf kreeg (entreegeld niet inbegrepen).
Vervolgens stoppen we bij het huis van Desmond Tutu, een ander monument in de geschiedenis van Soweto. Na dit bezoek zullen we genieten van een heerlijke lunch in een plaatselijke winkel.
Na de lunch nemen we een minibustaxi naar Orlando East, zodat u kunt proeven van het lokale vervoersmiddel naar de beroemde Soweto Towers. Onze laatste stop is bij een informele nederzetting genaamd Nomzamo Park, waar je inzicht krijgt in het dagelijkse leven van veel inwoners van Soweto.