expedia
Een rij elektrische scooters geparkeerd op een straat met palmbomen en gebouwen op de achtergrond. 1
Vier personen rijden op elektrische scooters over een zandstrand, met een waterlichaam en gebouwen op de achtergrond. 2
Twee personen bij een leuning met uitzicht op een wateroppervlak en bergen in de verte. 3
Een groep mensen op elektrische scooters voor een gebouw met borden voor 'BESTRIDE' en 'LUXURY CAR RENTAL'. 4
Een rij stilstaande elektrische scooters op een voetpad. 5
Van Rethymno Bike Tours / Rental Bikes, eBikes & eScooters
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 45 per volwassene

Algemeen

  • Gratis annulering mogelijk
  • 2 u
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Meerdere talen

Overzicht

    • Glijd door de straten en pleinen van de Oude Stad
    • Geniet van een panoramisch uitzicht over de stad vanaf het Fortezza-fort
    • Deskundige Engelstalige gids

Locatie van activiteit

    • Chania
    • Chania, Greece

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • Sofokli Venizelou 4, Rethymno 741 33, Greece | The main waterfront street, opposite of Rethymo's Marine Arrive 10 minutes before the activity starts
    • Rethymno, Greece

Beschikbaarheid controleren

Rethymno: e-scootertocht door de oude en nieuwe stad

  • De activiteit duurt 2 uur2 u.
    2 u.
  • Grieks
Starttijd: 22.00 UUR
Prijsdetails
€ 45,00 x 1 volwassene€ 45,00
Totaal
De prijs is € 45,00
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • Wat is inbegrepen
    Live-gids die Engels en Grieks spreekt
  • Wat is inbegrepen
    Veiligheidstraining en proefrit onder toezicht (extra tijd)
  • Wat is inbegrepen
    Helmen
  • Wat is inbegrepen
    Onmiddellijke boekingsbevestiging
  • Wat is niet inbegrepen
    Ophalen en wegbrengen van het hotel ( Vertrek & Terugbrengen in ons kantoor: Sofokli Venizelou 4, Rethymno 741 00 ).
  • Wat is niet inbegrepen
    Helaas wordt er tijdens deze tocht geen eten geserveerd, maar er is een café waar je het kunt kopen

Belangrijke info voor je boekt

    • Niet geschikt voor: Mensen met mobiliteitsbeperkingen, Zwangere vrouwen
    • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing
    • Deze activiteit wordt aangeboden door een professionele handelaar (een partij die handelt als onderdeel van hun vak, bedrijf of beroep).

Wat je kan verwachten

  • Ben je voor een kort tijdje in Rethymno en wil je alles zien?
    Over 2 uur laten we je alles zien wat het historische Rethymno te bieden heeft! Rijd snel op je e-scooter van het ene historische monument naar het andere – deze tour zit boordevol cultuur!

    Je begint met een tochtje door de jachthaven van de stad met zijn drijvende steigers, waarna je de kustweg oversteekt en voor ons de Venetiaanse haven ziet liggen met zijn prachtige Egyptische vuurtoren.
    Vervolgens rijd je door het historische stadscentrum, waar je de Rimondi-fontein ziet, de Neratze-moskee (het huidige conservatorium), die opvalt door de hoogste minaret van de stad, de katholieke Sint-Franciscuskerk, de Kerk van de Vier Martelaren met haar prachtige plein en de Guora-poort. We gaan verder naar het Prefectuurgebouw, een neoklassiek gebouw van twee verdiepingen met de blauwe zee op de achtergrond.
    Daarna klim je naar het kasteel Fortezza, dat hoog boven de Kretenzische Zee uittorent en het ongeëvenaarde beeld van schoonheid en charme in de stad Rethymnon compleet maakt. Je neemt de provinciale weg langs de zee en de mooie tavernes waar ze visgerechten serveren.
    Dan zie je aan je rechterkant de Loggia, een prachtig 16e-eeuws gebouw, en kom je in de Arkadiou-straat, die al sinds de Venetiaanse bezetting tot op de dag van vandaag een van de drukste winkelstraten van de stad is. Aan het einde van de straat vind je de Kara Musa Pasha-moskee. Je avontuur eindigde bij het Plein van de Onbekende Soldaat.
    Wat is inbegrepen:
    Ervaren gids, gebruik van fiets, helm, oranje reflecterend vest, flesje water, pauze voor een praatje en frisdrank tijdens de tocht.

    Vertrek en terugreis:
    Sofokli Venizelou 4, Rethymno 741 00, Griekenland

    Extra info:
    De meeste reizigers kunnen deelnemen
    Dit is een privétour/activiteit. Alleen jouw groep doet mee
    Bekijk de prijzen en reserveer via ons boekingssysteem op onze website.
    Er worden alle beschermingsmaatregelen tegen COVID-19 genomen. Helmen en reflecterende vesten worden met een speciale machine bij 120 °C gesteriliseerd.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Chania
    • Chania, Greece

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • Sofokli Venizelou 4, Rethymno 741 33, Greece | The main waterfront street, opposite of Rethymo's Marine Arrive 10 minutes before the activity starts
    • Rethymno, Greece