- Adverteer je accommodatie
- Contact
- Reizen
Communication Center - Aangemelde leden besparen 10% of meer op ruim 100.000 hotels overal ter wereld





Privérondleiding door Yokohama
Wat is inbegrepen?
- Gratis annulering mogelijk
- 4 u. 15 min.
- Mobiele voucher
- Directe bevestiging
- Bij geselecteerde hotels ophalen
- Meerdere talen
Overzicht
We verkennen Yokohama met behulp van het uitstekende openbaar vervoer en een ontspannende wandeltocht, zodat u van dichtbij kunt genieten van de sfeer van de stad.
Vooral het Cup Noodles Museum en de Kirin Bierfabriek zijn populair, dus vroeg reserveren is aan te raden. Als u wilt, kunnen we ook klassieke hoogtepunten bezoeken, zoals Yamashita Park, het observatorium, het Red Brick Warehouse en Chinatown. Sankeien, een prachtige traditionele Japanse tuin gelegen op ongeveer 45 minuten rijden met de bus, is een andere prachtige optie.
Yokohama begon te bloeien toen Japan een einde maakte aan het isolatiebeleid van de samoerai. Sindsdien is het uitgegroeid tot Japans toegangspoort tot de westerse cultuur en is het nu de grootste stad van het land qua bevolking, met 3,8 miljoen inwoners.
Deel gerust uw interesses en voorkeuren. Of u nu minder wilt lopen vanwege knie- of rugklachten, of gewoon wilt stoppen voor een matcha latte, we maken de tour graag op maat om uw tijd in Yokohama zo aangenaam mogelijk te maken.
Locatie van activiteit
- Yamashita Park
- 279 Yamashitacho, Naka-ku,
- 231-0023, Yokohama, Kanagawa Prefecture, Japan
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
- Yamashita Park
- 279 Yamashitacho, Naka-ku,
- 231-0023, Yokohama, Kanagawa Prefecture, Japan