




Positano, Amalfi & Ravello groepstour met optionele boottocht
Van Di Sarno Car Service - Tours & Excursions
9.2 van 10
Fantastisch
Wat is inbegrepen?
Locatie van activiteit
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.
Beschikbaarheid controleren
Sorry, deze activiteit is niet beschikbaar op do. 9 apr
Kies een andere datum.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling
Wat is wel en niet inbegrepen
Belangrijke info voor je boekt
- Rolstoeltoegankelijk
- Baby's en kleine kinderen kunnen in een wandel- of kinderwagen mee
- Opties voor openbaar vervoer zijn in de buurt aanwezig
- Er zijn speciale kinderzitjes beschikbaar
- Geschikt voor alle condities
- CRUISESCHIP: Als de aankomsttijd van uw cruiseschip niet overeenkomt met onze starttijd, neem dan contact met ons op. Uiteindelijk kunnen we de ophaaltijd aanpassen aan de planning van uw schip.
- Zitplaatsen voor baby's: Zuigelingen moeten een eigen stoel hebben en kunnen om veiligheidsredenen niet op schoot zitten. U kunt een autostoel of stoelverhoger aanvragen indien nodig.
- Minimale passagiersvereiste: De tour kan worden geannuleerd als het minimum aantal passagiers niet 24 uur voor de tour wordt gehaald. In dit geval heeft u de mogelijkheid om uw tour te wijzigen of te verplaatsen.
- Toegankelijkheid : Deze tour is rolstoeltoegankelijk. Gelieve ons echter op voorhand te verwittigen als u met een rolstoel reist, zodat we de nodige regelingen kunnen treffen.
- Flexibele routebeschrijving: De volgorde van stops op de route kan worden aangepast op basis van voorwaarden of groepsvoorkeuren.
- Aansprakelijkheid: Het bedrijf is niet verantwoordelijk voor problemen of verstoringen veroorzaakt door het weer of andere factoren buiten zijn controle.
- Houd er rekening mee dat de ophaalservice van de haven van Salerno alleen beschikbaar is voor cruisepassagiers.
- Dit is een tour met kleine groepen (maximaal 18 - 20 passagiers)
- In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing