Over
Hou je van vliegtuigen, helikopters, zweefvliegtuigen, motorzweefvliegtuigen, vliegtuigmotoren, enzovoort. We hebben een echte traktatie voor luchtvaartliefhebbers in Krakau. Honderden tentoonstellingen laten de geschiedenis zien vanaf de tijd van de eerste piloten tot aan de moderne tijd. Daar komen militaire vliegtuigen uit beide wereldoorlogen, een pauselijke helikopter en nog veel meer bij. Niet slecht, hè
Luchtvaartliefhebbers opgelet!
Je kunt bij sommige tentoonstellingen naar binnen :) Het is gewoon een verplicht punt op de luchtvaart - passie - agenda en een geweldig idee voor een leuke wandeling met je familie op een zonnige dag.
En voor degenen die niet per se geïnteresseerd zijn
Een groot deel van de tentoonstellingen van het museum is in de open lucht. Het museumgebied is erg pittoresk en wordt omringd door een park. Zelfs als je geen fan bent van aerodynamische machines, kun je hier een paar hele leuke uurtjes doorbrengen. De tentoonstellingen zijn interessant genoeg zodat zelfs complete leken zich niet zullen vervelen.
Dankzij de interactieve zone kun je je een piloot wanen en de aerodynamische principes van de natuurkunde ervaren.
Er is ook een zone voor kinderen, waar ze proefjes kunnen doen. En natuurlijk veel ruimte om te rennen :)