expedia

Pagus Wine Tours® - Sirmione per boot en Amarone - Volledige dagtour

Van Pagus Wine Tours®
9,8 van 10
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 210 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 6 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht

Dit is een tour waarmee je de meest prestigieuze gebieden van Verona kunt bezoeken: Gardameer en Valpolicella, op dezelfde dag. Om 9.00 uur vertrekken we uit Verona en gaan we meteen naar Sirmione, een suggestief schiereiland dat zich uitstrekt tot in het zuidelijke deel van het Gardameer. Daar nemen we u mee op een motorboottocht en ontdekken we per boot een deel van Grotte di Catullo, oude Romeinse ruïnes. In geval van regen bezoeken we het middeleeuwse kasteel dat dateert uit de 13e eeuw.
Er is dan wat vrije tijd om te wandelen in het historische centrum van Sirmione, voordat u verhuist naar een wijnmakerij en u uiteindelijk het hele assortiment Valpolicella DOC- en DOCG-wijnen proeft in combinatie met een Italiaanse lichte lunch. U zult buitengewone wijnen proberen zoals Valpolicella, Ripasso, Amarone en Recioto, met hun verschillende stijlen, en meer ontdekken over hun verschillen en kenmerken. Tijdens de reis wordt u altijd vergezeld door het fantastische landschap van onze heuvels en hun wijngaarden!

Locatie van activiteit

  • Pagus Wine Tours
    • Verona, Italy

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Pagus Wine Tours
    • 3a Corso Castelvecchio
    • 37121, Verona, Veneto, Italy

Beschikbaarheid controleren


Pagus Wine Tours® - Sirmione per boot en Amarone - Volledige dagtour
  • De activiteit duurt 6 uur6 u.
    6 u.
  • Engels
Taalopties: Engels
Starttijd: 09.00 uur
Prijsdetails
€ 210,00 x 2 volwassenen€ 420,00

Totaal
De prijs is € 420,00
tot wo. 20 aug.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenBezoek en wijnproeverij bij een wijnmakerij Amarone Valpolicella
  • InbegrepenInbegrepenMotorboottocht rond schiereiland Sirmione (bij slecht weer, toegang tot het middeleeuwse kasteel)
  • InbegrepenInbegrepenVervoer met airconditioning minivan
  • InbegrepenInbegrepenLokaal Engels sprekende reisleider en sommelier tot uw beschikking
  • InbegrepenInbegrepenLight Luch in de wijnmakerij (inclusief wijn)
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenPick-up bij het hotel

Belangrijke info voor je boekt

  • Baby's en kleine kinderen kunnen in een wandel- of kinderwagen mee
  • Hulpdieren toegestaan
  • Opties voor openbaar vervoer zijn in de buurt aanwezig
  • Kinderen moeten bij een volwassene op schoot zitten
  • Er zijn speciale kinderzitjes beschikbaar
  • Geschikt voor alle condities
  • Let alstublieft op
  • de reisleider, met betrekking tot alle gasten, zal op je wachten in het geval van een laat maximum van 15 minuten.
  • In de kelder is de temperatuur constant 15 graden Celsius (59 Fahrenheit), dus we raden aan om een trui of een jas mee te nemen; als het mogelijk is, proberen we je de wijngaarden te laten zien, dus het is aan te raden om sneakers of comfortabele schoenen te dragen.
  • We willen dat u een heerlijke dag doorbrengt zonder zorgen, dus laat ons alstublieft bij het boeken van onze tours weten of u beperkte mobiliteit heeft (in sommige oude kelders zijn er trappen); of als u intolerantie of allergie heeft voor voedsel / wijn
  • We vragen je om ons te informeren als je een afspraak hebt na de tour (als je een treinkaartje hebt geboekt, een operashow in Arena of een reservering voor een restaurant hebt), dus we kunnen ons best doen om het schema te respecteren.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Activiteitenreisplan

Pagus Wine Tours
  • 10 min.
Ontvangst van onze gasten in onze nieuwe winkel in Castelvecchio (Verona), waar u de wijnen kunt kopen van de wijnstreken die we bezoeken, tegen kelderprijs, en de producten van het gebied.
Lake Garda
  • 30 min.
We nemen je mee op een motorboottocht rond het schiereiland Sirmione. We ontdekken per boot een deel van Grotte di Catullo, oude Romeinse ruïnes.
Sirmione
  • 30 min.
Vrije tijd om te wandelen in het historische centrum van Sirmione.
Valpolicella
  • 2 u.
We bezoeken een Valpolicella wijnmakerij om Amarone, Ripasso en de andere lokale wijnen te proeven. U geniet van een heerlijke lichte lunch in de betoverende ambiance van de wijngaard.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIESPagus Wine Tours
    • Verona, Italy

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLEPagus Wine Tours
    • 3a Corso Castelvecchio
    • 37121, Verona, Veneto, Italy

De beste deals voor activiteiten

Ontdek zelf de schatten van de wereld met geweldige deals voor activiteiten in de buurt en verder weg. Expedia biedt unieke activiteiten waardoor je Verona op je eigen manier kan verkennen. Of je nou van natuur, cultuur, lekker eten of avontuur houdt, we hebben de perfecte activiteit voor jou.

Topervaringen in Verona

Doordat je zo ontzettend veel in Verona kan doen, kan het plannen van de perfecte dag een hele uitdaging lijken. Op Expedia kan je gemakkelijk naar de beste bezienswaardigheden, rondleidingen en activiteiten in Verona zoeken. Gezinnen, koppels en zakenreizigers kunnen dankzij Expedia allemaal de perfecte activiteit in Verona vinden en zo een onvergetelijke reis maken.