expedia

Fotogalerie voor Cardiff: dagtrip naar het nationaal park, watervallen en nog veel meer

Niet-geclassificeerde afbeelding, 1 van 9, knop
Niet-geclassificeerde afbeelding, 2 van 9, knop
Niet-geclassificeerde afbeelding, 3 van 9, knop
Niet-geclassificeerde afbeelding, 4 van 9, knop
Niet-geclassificeerde afbeelding, 5 van 9, knop
Van Explore Wales Tours ltd

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 101 per volwassene

Algemeen

  • Gratis annulering mogelijk
  • 8 u
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging

Overzicht

    • Ontdek de kathedraal van Llandaff
    • Bewonder de hoogste waterval van Zuid-Wales, Henrhyd Falls
    • Ga eens kijken bij een van de oudste bomen van Wales, een 3018 jaar oude taxusboom
    • Maak eens een tussenstop in het stadje Brecon, waar je de mooiste grachten van Groot-Brittannië vindt
    • Bezoekerscentrum Bannau Brycheiniog.

Locatie van activiteit

    • Cardiff
    • Cardiff, Wales, United Kingdom

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • Plas Windsor, Cardiff CF10 3BZ, UK | Kindly arrive at the City United Reformed Church (nearby The Bike Lock Coffee Shop) 15 minutes before the scheduled departure time. Our guide will meet you by the church. Please be on time, as the tour will start promptly without delay.
    • Cardiff, Wales, United Kingdom

Beschikbaarheid controleren

Cardiff: dagtrip naar het nationaal park, watervallen en nog veel meer

  • De activiteit duurt 8 uur8 u.
    8 u.
  • Engels
Taalopties: Engels
Starttijd: 08.30 UUR
Prijsdetails
€ 101,36 x 2 volwassenen€ 202,72
Totaal
De prijs is € 202,72
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • Wat is inbegrepen
    Bestuurder en gids
  • Wat is inbegrepen
    Transport
  • Wat is inbegrepen
    Bezoek aan de kathedraal van Landaff
  • Wat is inbegrepen
    Bezoek aan de taxusboom van Defynnog
  • Wat is inbegrepen
    Bezoek aan de Henrhyd-watervallen
  • Wat is inbegrepen
    Bezoek aan het stadje Brecon en de grachten
  • Wat is inbegrepen
    Bezoek aan het bezoekerscentrum van het Nationaal Park Bannau Brycheiniog
  • Wat is niet inbegrepen
    Ophalen en wegbrengen van hotels
  • Wat is niet inbegrepen
    Versnaperingen
  • Wat is niet inbegrepen
    Fooien

Belangrijke info voor je boekt

    • Niet toegestaan: Bagage of grote tassen
    • Niet geschikt voor: Kinderen jonger dan 4 jaar
    • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing
    • Deze activiteit wordt aangeboden door een professionele handelaar (een partij die handelt als onderdeel van hun vak, bedrijf of beroep).

Wat je kan verwachten

  • Beleef onze rondleidingen in een kleine groep reizigers.
    Neem plaats in een comfortabel busje en ontsnap even uit Cardiff om de middeleeuwse geschiedenis van Wales te ontdekken. Ontdek de leukste bezienswaardigheden van het Bannau Brycheiniog National Park (Brecon Beacons), een van de drie nationale parken in Wales.
    Maak een tussenstop bij de kathedraal van Llandaff, al meer dan 1.500 jaar een christelijke gebedsplaats.
    We maken ook even een korte stop bij Cyfarthfa Castle, waar je even naar het toilet kunt gaan en lekker kunt rondwandelen bij het prachtige 19e-eeuwse landhuis en het bijbehorende terrein.
    Ga het Nationaal Park binnen om de Henrhyd Falls te bezoeken, de hoogste en meest spectaculaire waterval van Zuid-Wales, bekend als filmlocatie voor de slotscène van Batman: The Dark Knight Rises, waarin hij dienst deed als ingang naar de Batcave.
    Ga daarna verder naar het hart van Bannau Brycheiniog en geniet van een korte stop bij de op één na oudste boom van Wales, een prachtige taxusboom van meer dan 3000 jaar oud, waarmee het een van de oudste bomen van Groot-Brittannië is.
    Maak een tussenstop in Brecon, waar je de grachten kunt bewonderen – uitgeroepen tot de mooiste van Groot-Brittannië – of gewoon lekker kunt slenteren door de schilderachtige straatjes van het stadje, vol met kleine winkeltjes, bakkerijen, koffietentjes en souvenirwinkels.
    Ga eens langs bij het Bannau Brycheiniog Visitor Centre en geniet van een fijne wandeling te midden van prachtige heuvels en adembenemende bergen.
    Ontspan lekker in de auto terwijl je terugrijdt naar Cardiff, waar je op de afgesproken plek wordt afgezet.
    De wandeling naar de watervallen duurt ongeveer 20 minuten heen en terug. Het pad kan steil, oneffen en af en toe modderig zijn, dus we raden je aan om geschikt schoeisel te dragen.
    Deelnemers doen mee op eigen risico; volwassenen of ouders bepalen of het evenement geschikt voor hen is. Of je ergens aan meedoet, is altijd een persoonlijke keuze.
    We raden je aan een persoonlijke activiteitenverzekering af te sluiten om je in te dekken tegen mogelijk inkomensverlies in het onwaarschijnlijke geval dat je tijdens een wandeling een ongeluk krijgt.
    Houd er rekening mee dat dit een voorbeeld van een reisplan is en dat de route kan afwijken vanwege het weer of andere omstandigheden.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Cardiff
    • Cardiff, Wales, United Kingdom

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • Plas Windsor, Cardiff CF10 3BZ, UK | Kindly arrive at the City United Reformed Church (nearby The Bike Lock Coffee Shop) 15 minutes before the scheduled departure time. Our guide will meet you by the church. Please be on time, as the tour will start promptly without delay.
    • Cardiff, Wales, United Kingdom