Verken de baai van Nha Phu tijdens een dagtrip vanuit Nha Trang, ontdek het eiland Hoa Lan en Monkey Island en geniet onderweg van ontmoetingen met wilde dieren, culturele optredens en een ontspannen stranddag. Je dag begint met een ophaalservice vanaf je hotel in Nha Trang, waarna je naar de Long Phu-toeristenhaven wordt gebracht. Vanaf daar stap je op een snelle boot en vaar je over de baai van Nha Phu. Zodra je op het eiland Hoa Lan aankomt, ga je mee met een rondleiding om Orchid Road, Parachute Road en het schilderachtige Nghinh Xuan-meer te verkennen. Je komt meer te weten over de tentoonstellingsruimte met wilde planten en dieren in Khanh Hoa en bezoekt een orchideeëntuin met veel zeldzame soorten die inheems zijn in de regio.
Tijdens je bezoek kun je sterrenherten en Afrikaanse struisvogels van dichtbij bekijken en foto’s maken met olifanten. Je gaat ook op ontdekkingstocht in de semi-natuurlijke vlindertuin en vogeltuin, mag vissen met een flesje voeren en kunt leuke shows bekijken, zoals een ganzenrace en een vogelshow met meer dan 500 dieren. Daarna kun je lekker relaxen op het strand of meedoen aan optionele watersporten zoals jetskiën, paragliden, kajakken of ritjes op de bananenboot, die je op eigen kosten kunt doen.
De lunch wordt geserveerd in restaurant Huong Lan op het eiland. ’s Middags gaat de tour verder naar Monkey Island, waar meer dan 1.200 apen in een semi-wilde omgeving leven. Hier bezoek je de wilde apentuin en geniet je van een unieke en levendige circusvoorstelling met apen, honden, geiten, ganzen, varkens en kippen, en er is ook een zwemwedstrijd voor apen.
Aan het einde van de tour ga je met de boot terug naar het vasteland en word je teruggebracht naar je ontmoetingspunt of hotel in Nha Trang.
Houd er rekening mee dat het programma kan veranderen, afhankelijk van de weersomstandigheden, veiligheidsvoorschriften, boekingstijden of de wensen van de gasten. Laat het ons van tevoren even weten als je voedselallergieën hebt of vegetarische maaltijden wilt. Het bedrag dat je via de app betaalt, is alleen een aanbetaling; op de dag van de tour moet je nog eens 660.000 VND per persoon contant betalen.