expedia
Een witte jacht genaamd JJ ORCA met een houten dek, lounge fauteuils en zichtbare reddingswesten. 1
Een strand met kajaks en een helder uitzicht op de oceaan. 2
Overzicht van een koraalrif met verschillende koraalvormen en een zandstrand met palmbomen op de achtergrond. 3
Een turquoise strand met dicht bos en enkele gebouwen. 4
Luchtbeeld van een boot met een hut en een lounge, omringd door helder turquoise water. 5
Van Happy Holiday Thailand

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 61 per volwassene

Algemeen

  • Gratis annulering mogelijk
  • 4 u
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Bij geselecteerde hotels ophalen

Overzicht

    • Maak een tochtje op een luxe jacht over de Andamanse Zee voor een stijlvol uitje in de namiddag.
    • Kom lekker tot rust op Coral Island met zwemmen, zonnen en strandplezier.
    • Ga zwemmen of snorkelen in het heldere water van de open zee, omringd door een kleurrijke onderwaterwereld.
    • Geniet van een adembenemende zonsondergang bij Kaap Phromthep, het meest iconische uitkijkpunt van Phuket.
    • Geniet van een vers bereid Thais diner dat op het dek wordt geserveerd, samen met fruit en drankjes.

Locatie van activiteit

    • Phuket City
    • Phuket City, Chang Wat Phuket, Thailand

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • 99 ฉลอง 9 Soi Jaofa 39, Tambon Chalong, เมือง Chang Wat Phuket 83130, Thailand | Please meet us at our Chalong Pier Reception of Happy Holiday by 13:30 PM. We’ll reach out to you via email or Whatsapp the day before to make sure all goes smoothly.
    • Tambon Chalong, Chang Wat Phuket, Thailand

Beschikbaarheid controleren

Luxe jachttocht (ophalen bij het hotel)

  • De activiteit duurt 4 uur4 u.
    4 u.
  • Engels

Geniet van een eersteklas jachtervaring met een kleine groep van slechts 28 gasten, zodat je tijdens je hele reis verzekerd bent van comfort en exclusiviteit. Inclusief vervoer van en naar het hotel, met een handige ophaaltijd tussen 12.00 uur en 13.30 uur, zodat je helemaal zonder stress aan je dag kunt beginnen.

Taalopties: Engels
Starttijd: 13.00 UUR
Prijsdetails
€ 60,95 x 1 volwassene€ 60,95
Totaal
De prijs is € 60,95
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • Wat is inbegrepen
    Vervoer van en naar het hotel (als je kiest voor de optie ‘ophalen bij het hotel’)
  • Wat is inbegrepen
    Buffetdiner
  • Wat is inbegrepen
    frisdranken
  • Wat is inbegrepen
    Verse vruchten
  • Wat is inbegrepen
    Diensten voor reisleiders
  • Wat is inbegrepen
    Reddingsvesten & snorkelspullen
  • Wat is niet inbegrepen
    Handdoeken
  • Wat is niet inbegrepen
    Tips
  • Wat is niet inbegrepen
    Optionele activiteiten op het water en op het strand
  • Wat is niet inbegrepen
    Persoonlijke uitgaven

Belangrijke info voor je boekt

    • Niet toegestaan: Alcohol en drugs
    • Niet geschikt voor: Mensen ouder dan 60 jaar, mensen die snel zeeziek worden, mensen met een mobiliteitsbeperking, zwangere vrouwen
    • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing
    • Deze activiteit wordt aangeboden door een professionele handelaar (een partij die handelt als onderdeel van hun vak, bedrijf of beroep).

Wat je kan verwachten

    • 12:00-13:30 uur 's middags - Ophalen bij het hotel & aan boord gaan van het luxe jacht Je middaguitstapje begint met een ophaalservice vanaf het hotel naar de Chalong-pier, waar een luxe jacht op je wacht. De boot vertrekt om 14.00 uur en vaart over de Andamanse Zee voor een middagje ontspanning op Coral Island, zwemmen in open zee, een diner aan dek en een adembenemende zonsondergang bij Kaap Phromthep. De perfecte mix van avontuur en ontspanning.

    • 14.30 uur - Snorkelen bij Coral Island & lekker chillen op het strand Vaar over de Andamanse Zee naar Coral Island, een tropisch juweeltje met kristalhelder water en zachte zandstranden. Breng de middag door met lekker luieren op de ligstoelen, zwemmen in de ondiepe zee of genieten van de tropische zon. Je hebt ook tijd om lekker te snorkelen bij het strand of gewoon op je eigen tempo van wat vrije tijd te genieten. Als je op zoek bent naar nog meer avontuur, biedt Coral Island op eigen kosten te boeken activiteiten aan, zoals duiken, zeewandelen, parasailen, ritjes op de bananenboot en kajakken in een doorzichtige kajak.

    • 15.30 uur - Zwemmen in open zee & snorkelen Na Coral Island gaat je jacht voor anker op een rustige plek op open zee. Spring zo vanuit de boot het water in voor een verfrissende duik of ga snorkelen om de onderwaterwereld te ontdekken. Onder water glijden kleurrijke vissen door het helderblauwe water, terwijl je boven water wordt omringd door de eindeloze horizon, die je een gevoel van vrijheid en rust geeft. Of je nu lekker in zee drijft of het bruisende onderwaterleven ontdekt, dit is je kans om de schoonheid van de Andamanse Zee ten volle te beleven.

    • 16.30 uur - Diner aan boord & zonsondergang bij Kaap Phromthep Terwijl het jacht over de zee glijdt, kun je op het dek genieten van een vers bereid diner met authentieke Thaise gerechten, tropisch fruit en verfrissende drankjes. De sfeer wordt bepaald door de zeewind en het gouden licht. Als je Kaap Phromthep nadert, een van de beroemdste plekken in Thailand om de zonsondergang te bekijken, barst de lucht los in tinten oranje, roze en paars. Dineren op zee terwijl de horizon voor je gloeit: dat is een onvergetelijke mix van romantiek, ontspanning en natuurschoon.

    • 18.30 uur - Terug naar Phuket Terwijl de schemering over de Andamanse Zee valt, glijdt je jacht terug naar de Chalong-pier. Ontspan op het dek, geniet nog even van de laatste zeewind en denk terug aan een middag vol zwemmen, ontspanning op het eiland, dineren op zee en een adembenemende zonsondergang bij Kaap Phromthep.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Phuket City
    • Phuket City, Chang Wat Phuket, Thailand

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • 99 ฉลอง 9 Soi Jaofa 39, Tambon Chalong, เมือง Chang Wat Phuket 83130, Thailand | Please meet us at our Chalong Pier Reception of Happy Holiday by 13:30 PM. We’ll reach out to you via email or Whatsapp the day before to make sure all goes smoothly.
    • Tambon Chalong, Chang Wat Phuket, Thailand