Een rustig toevluchtsoord in het hart van Seoul
Op een steenworp afstand van de levendige straten en theaters van Daehakro leidt een rustig steegje naar PROUST, een parfumatelier dat is gevestigd in een gerenoveerde Koreaanse hanok uit de jaren ’30.
Deze bijna een eeuw oude hanok is zorgvuldig omgebouwd tot een moderne geurstudio, waarbij de traditionele charme behouden is gebleven.
Met zijn rustige tuin en intieme sfeer biedt PROUST een toevluchtsoord weg uit de drukke stad – een plek om even tot rust te komen, je zintuigen te prikkelen en iets te creëren dat helemaal van jou is.
Elke geur heeft een verhaal
Bij PROUST geloven we dat geur nauw verbonden is met herinneringen, emoties en persoonlijke ervaringen.
Een favoriete plek, een jeugdherinnering of een alledaags moment kan de inspiratie zijn voor een heerlijke geur. Als je je er prettig bij voelt, mag je gerust je verhalen delen terwijl je aan het werk bent; we luisteren altijd graag naar je.
Geniet je liever rustig van de vredige sfeer? Dat is ook fijn. Je hoeft niets te delen – je ervaring mag zo persoonlijk of rustig zijn als je zelf wilt.
Ontdek je persoonlijke geur
Ontdek meer dan 500 geurstoffen, waaronder natuurlijke essences en ingrediënten die in de haute parfumerie worden gebruikt.
Ontdek onder begeleiding van onze geurspecialisten eerst zeven kenmerkende geurprofielen en ga op zoek naar de geurnoten die je aanspreken.
Of je nu houdt van frisse citrusgeuren, subtiele bloemengeuren, warme houtgeuren of iets onverwachts: je krijgt de kans om nieuwe geuren te ontdekken en je voorkeuren verder te verfijnen.
Maak je eigen parfum
Kies je favoriete materialen en ontdek hoe verschillende noten op elkaar inwerken.
Experimenteer met combinaties, pas de verhoudingen aan en verfijn je recept onder professionele begeleiding. De workshop is bedoeld voor zowel beginners als liefhebbers van geuren, en je hebt er geen ervaring voor nodig.
Neem aan het eind je eigen, op maat gemaakte parfum van 50 ml mee naar huis – een persoonlijk aandenken aan je tijd in Seoul.
Professionele parfumerie in een historische hanok
PROUST is meer dan alleen een workshop parfum maken. Ons atelier heeft geuren ontwikkeld voor bekende bedrijven en merken, zoals Hanwha Life, The Coffee Bean, Bodyfriend en Chosun Hotel.
We brengen deze professionele ervaring mee in onze workshops, waarbij we onze kennis van geuren combineren met de gezellige sfeer van een historisch Koreaans huis.
Op slechts vijf minuten lopen van station Hyehwa brengt PROUST traditionele Koreaanse architectuur, hedendaagse parfumerie en persoonlijke creativiteit samen.
Of je nu langskomt om een verhaal te delen of gewoon even rustig iets moois wilt maken, we kijken ernaar uit om je te verwelkomen.