expedia
Dubai Morning Quad Bike Tour with Sandboarding & Camel Ride
Dubai Morning Quad Bike Tour with Sandboarding & Camel Ride
Dubai Morning Quad Bike Tour with Sandboarding & Camel Ride
Dubai Morning Quad Bike Tour with Sandboarding & Camel Ride

Dubai ochtend quad safari met sandboarden, kamelen & versnaperingen

Van OceanAir Travels
9,8 van 10
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 76 per volwassene
Wat is inbegrepen?
Overzicht
  • Ervaar het avontuurlijke gezicht van Dubai tijdens je woestijnsafari
  • Ga bovenop het zandboard staan en glijd soepel over de woestijn
  • Rijd 60 minuten op een krachtige Quad over de zandduinen
  • Bekijk de woestijn op een andere manier vanaf een kameel
  • Ervaar het sandboarden in de woestijn van Dubai.

Locatie van activiteit

  • Lahbab Desert
    • Lahbab Desert
    • Lahbab, Dubai, United Arab Emirates

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Hotel Pick-up
    • Dubai, Dubai, United Arab Emirates

Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.

Beschikbaarheid controleren


Gedeelde tour met dubbele rit
  • De activiteit duurt 4 uur4 u.
    4 u.
  • Engels

Deze optie omvat 1 quad voor 2 personen voor een rit van 60 minuten (ideaal voor stellen en groepen die de fiets kunnen delen), een kameeltocht en thee/koffie met dadels en frisdrank in een tent met airconditioning.

Taalopties: Engels
Prijsdetails
€ 76,34 x 1 volwassene€ 76,34

Totaal
De prijs is € 76,34
tot do. 26 jun.
Gedeelde tour met enkele rit
  • De activiteit duurt 4 uur4 u.
    4 u.
  • Engels

Deze optie omvat een quadtocht van 60 minuten per persoon, een rit op een kameel en thee/koffie met dadels en frisdrank in een tent met airconditioning.

Taalopties: Engels
Prijsdetails
€ 98,64 x 1 volwassene€ 98,64

Totaal
De prijs is € 98,64
tot do. 26 jun.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenOphalen en wegbrengen naar je hotel of geselecteerde locatie in Dubai
  • InbegrepenInbegrepen60 minuten quad rijden
  • InbegrepenInbegrepenZandboarden
  • InbegrepenInbegrepenKorte rit op een kameel (kan worden herhaald)
  • InbegrepenInbegrepenEen Dirt Bike (RWD of All Wheel Drive) met brandstof en helm
  • InbegrepenInbegrepenVervoer per voertuig met airconditioning en een gediplomeerde chauffeur
  • InbegrepenInbegrepenVersnaperingen (frisdrank, thee of Arabische koffie met dadels)
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenAlle andere kosten die hierboven niet zijn genoemd
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenDuinbashen in 4x4 voertuig
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenFooien (niet verplicht)

Belangrijke info voor je boekt

  • Deelnemers van 16-55 jaar mogen op de ATV's rijden, deelnemers van 6 jaar en ouder tot 15 jaar moeten worden begeleid door een volwassene voor de ATV-rit. Kinderen van 5 jaar en jonger mogen niet op de ATV's.
  • Zwangere vrouwen en iedereen met rug- of nekpijn, hartproblemen of andere ernstige medische klachten mogen niet meedoen.
  • Je wordt binnen 45 minuten vanaf je geselecteerde vertrektijd opgehaald. Wees op tijd klaar in de lobby van het hotel.
  • Deze activiteit is niet toegankelijk voor rolstoelen.
  • Om de voucher te kunnen gebruiken, dien je een geldig paspoort of identiteitsbewijs met pasfoto met exact dezelfde naam als waarmee gereserveerd is te tonen.
  • Je kunt gratis worden opgehaald bij hotels in de stad Dubai, appartementen en Dubai Harbour Cruise Terminal & Port Rashid. Ophalen van vliegveld DXB mogelijk bij Holiday Inn Airport hotel. Ophalen bij Bab Al Shams, Al Maha resort en Jebel Ali is mogelijk tegen een toeslag.
  • Dubbele Quad Bike optie, minimaal 2 passagiers moeten deze optie boeken, als er een enkele reiziger is of een oneven aantal in de groep geldt een toeslag van 37USD voor de enkele passagier. Maximaal gewicht 80 kg per persoon.
  • Deze activiteit is NIET VERZEKERD en ongelukken of schade als gevolg van deze activiteit zijn uitsluitend de verantwoordelijkheid van de rijder en de passagier. De deelnemer MOET het bedrag betalen voor eventuele schade als gevolg van het gebruik van buggy's/ATV's.
  • De ophaaltijd kan veranderen vanwege de opkomende zomerhitte: 1 uur eerder in de ochtend en 1 uur later in de middag. In het geval van een wijziging wordt vooraf een kennisgeving gestuurd.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Onze safarichauffeur haalt je op van de gekozen locatie in een modern voertuig met airconditioning en al snel rijden we naar de woestijn.

Luister na het bereiken van de bestemming naar de richtlijnen van onze ervaren instructeur in het Quad Bike centrum. Spring dan aan boord van de Quad Bike en verover 60 minuten lang de zandduinen. Om het gevoel van woestijnavontuur te behouden, kies je voor het zandboarden, ga je bovenop het board staan en glijd je over de zanderige hellingen. Om de schoonheid van de woestijn in een ander perspectief te zien, kun je een korte kamelentocht maken zoals bedoeïenen dat vroeger deden. Ontspan daarna in een tent met airconditioning terwijl je geniet van frisdrank, water en Arabische thee of koffie met dadels.

Na het vervullen van je geest met grote woestijngenoegens brengt onze gids je terug naar het hotel of de gekozen locatie.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIESLahbab Desert
    • Lahbab Desert
    • Lahbab, Dubai, United Arab Emirates

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLEHotel Pick-up
    • Dubai, Dubai, United Arab Emirates
  • PEOPLEPEOPLEPort Pickup
    • Dubai, Dubai, United Arab Emirates