Wat is het verhaal?
De straten van Tokio krijgen een ander leven als het donker is. Wandelend door de neon verlichte achterstraatjes van Kabukicho, de belangrijkste rosse licht- en uitgaansbuurt van de stad, krijg je een gevoel van een wereld verborgen te midden van de neonnevel. Schijnbaar geheime doorgangen leiden weg van de lichten en in een onderwereld van draden en krappe locaties, bezocht door de bewoners van de nacht.
Wat we zullen schieten
We zullen creatieve manieren verkennen om straatfotografie te fotograferen in het nachtelijke landschap van de kleurrijkste wijken van Tokio. Naast het begrijpen van de ideale instellingen voor nachtelijke straatfotografie, zullen we leren hoe we creatief gebruik kunnen maken van reflecties en hoe we silhouetten kunnen vastleggen tijdens het fotograferen in hoog contrast of zeer donkere omstandigheden.
Waar we zullen verkennen
We duiken in het hart van Shinjuku en Shibuya. We beginnen bij Shinjuku Station, rijden richting Kabukicho en eindigen in Omoideyokocho (Memory Lane). Daarna gaan we met de trein naar Shibuya en eindigen onze reis in de beroemde scramble crossing.