- Adverteer je accommodatie
- Contact
- Reizen
Communication Center - Aangemelde leden besparen 10% of meer op ruim 100.000 hotels overal ter wereld





Mike & Duck-wandeltocht Merida
Van Eduardo Pasos
1010 van 10
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
inclusief belastingen en toeslagen
per volwassene
Wat is inbegrepen?
- Gratis annulering mogelijk
- 1 u. 30 min.
- Mobiele voucher
- Directe bevestiging
- Meerdere talen
Overzicht
Deze ervaring is een wandeltocht langs de meest emblematische gebouwen in het hart van Mérida. Tijdens de rondleiding voelt het alsof u teruggaat in de tijd terwijl u meer leert over de geschiedenis van de stad en de gebouwen die u bezoekt.
Naast deze belangrijke plekken zullen we het ook hebben over cenotes, hun belang en ontstaan, de Maya-aluxes, de equinoxen en nog veel meer!
Ik zal persoonlijke verhalen en enkele stadsverhalen delen.
- Als u geen beschikbaarheid ziet voor een bepaalde datum of tijd, neem dan gerust contact met mij op.
- Exclusieve ochtend- en middagtour voor ENGELStaligen.
- Als u deze ervaring in het SPAANS wilt boeken, neem dan contact met mij op, zodat ik een Spaanstalige gids voor de door u gewenste datum kan regelen. (Speciale korting voor Mexicanen en inwoners die een geldig officieel identiteitsbewijs kunnen tonen)
- Ochtend- en middagtours omvatten: 01 tas met Mexicaanse snoepjes, 01 fles water (350 ml), ansichtkaart met foto van Mérida.
Locatie van activiteit
- Museo Casa Montejo
- Calle 63 506, Centro
- 97000, Merida, Yucatan, Mexico
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
- Parque de Santa Lucía
- 476A Calle 60
- 97000, Mérida, Yucatán, Mexico