expedia

Miami Skyline Sunset Cruise van Biscayne Bay met stop bij South Beach

Van Attractions4US
5.0 van 10
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 30 per volwassene

Wat is inbegrepen?

  • Gratis annulering mogelijk
  • +1 u. 15 min.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Meerdere talen

Overzicht

  • Geniet van het prachtige uitzicht op de skyline van Miami bij zonsondergang
  • Bekijk de huizen aan het water van wereldberoemde beroemdheden
  • Vaar langs Star Island, Venetiaanse eilanden, South Beach
  • Geniet van leuke inzichten van de gastheer in het Spaans & Engels
  • Upgrade met dubbeldekker bus of Everglades airboat tour

Locatie van activiteit

  • Water Taxi Miami
    • 401 Biscayne Boulevard
    • 33132, Miami, Florida, United States of America

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Water Taxi Miami
    • 401 Biscayne Boulevard
    • 33132, Miami, Florida, United States of America

Beschikbaarheid controleren

Miami Skyline Sunset Cruise van South Beach en Biscayne Bay
  • De activiteit duurt 1 uur en 15 minuten1 u. 15 min.
    1 u. 15 min.
  • Engels

Deze optie is alleen voor de 75 minuten durende Sunset Cruise met stop bij South Beach

Prijsdetails
€ 30,43 x 1 volwassene€ 30,43
Totaal
De prijs is € 30,43
Sunset Cruise + 1-Daagse Dubbeldekker City Tour Bus Ticket
  • De activiteit duurt 4 uur4 u.
    4 u.
  • Engels

Deze optie is inclusief de 75 minuten durende Sunset Cruise + een 1-daags kaartje voor de Double Decker City Tour Bus. De tijd die je kiest is de tijd van je cruise.

Prijsdetails
€ 69,56 x 1 volwassene€ 69,56
Totaal
De prijs is € 69,56
Cruise bij zonsondergang + Everglades Airboat Tour
  • De activiteit duurt 6 uur6 u.
    6 u.
  • Engels

Optie is inclusief 75 minuten durende Sunset Cruise + 4 uur durende Everglades Airboat tour. De tijd die je kiest is de tijd van de Sunset Cruise. Je wordt automatisch geboekt voor de Everglades Tour van 9.00 uur de volgende ochtend. Bel de plaatselijke touroperator voor wijzigingen

Taalopties: Engels
Starttijd: 13.00 UUR
Prijsdetails
€ 78,26 x 1 volwassene€ 78,26
Totaal
De prijs is € 78,26
Sunset Cruise + Dubbeldekker Bus Tour + Everglades Trip
  • De activiteit duurt 9 uur9 u.
    9 u.
  • Engels

Deze driedubbele combo bevat: 75 minuten durende Sunset Cruise + 1-daags Hop-on Hop-off Bus ticket + 4 uur durende Everglades Trip De tijd die je kiest is de cruisetijd. De Everglades & Bus Tour staat gepland voor de volgende dag, maar je kunt de plaatselijke touroperator bellen om het te wijzigen.

Prijsdetails
€ 95,65 x 1 volwassene€ 95,65
Totaal
De prijs is € 95,65
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    75 minuten durende zonsondergangscruise van Miami
  • InbegrepenInbegrepen
    Exclusieve 38-passagiers ponton
  • InbegrepenInbegrepen
    Professionele kapitein en bemanning
  • InbegrepenInbegrepen
    Cruise personeel spreekt Engels en Spaans
  • InbegrepenInbegrepen
    Exclusief vertrek vanaf Bayside Marketplace of South Beach
  • InbegrepenInbegrepen
    Dubbeldekker City Bus Tour ticket (indien optie geselecteerd)
  • InbegrepenInbegrepen
    Buscommentaar in het Engels en Spaans (indien optie geselecteerd)
  • InbegrepenInbegrepen
    Everglades Airboat Tour met vervoer heen en terug (indien optie geselecteerd)
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Eten en drinken (aan boord te koop)
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Gratuïteiten
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Parkeren (betaald parkeren is beschikbaar)

Belangrijke info voor je boekt

  • Het inchecken van boten sluit 10 minuten voor vertrek. Klanten die na dit tijdstip arriveren, moeten hun afspraak verzetten naar een later tijdstip of een andere dag, afhankelijk van de beschikbaarheid.
  • Deze cruise gaat door weer en wind
  • Er zijn geen toiletten op de boot, dus maak gebruik van het toilet voordat je aan boord gaat.
  • Als je besluit om in South Beach van de boot te stappen, moet je voordat je van boord gaat een retourtijd reserveren bij de kapitein op de boot.
  • Opvouwbare wandelwagens en kinderwagens zijn toegestaan, baby's moeten bij een volwassene op schoot zitten.
  • Voor het nuttigen van alcoholische dranken moet je 21 jaar of ouder zijn met een geldig identiteitsbewijs.
  • De boot is niet rolstoeltoegankelijk
  • Betaald parkeren is mogelijk bij Bayside Marketplace of bij de parkeermeters rond Bayfront Park.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Bewonder de skyline van Miami op een pontonboot terwijl de zon ondergaat tijdens een boottocht door Biscayne Bay. Bekijk de Venetiaanse eilanden, South Beach en meer. Upgrade naar een dubbeldekker bustocht of een Everglades-tocht

Neem even afstand van de drukte van Miami en bekijk de zonsondergang vanaf het water. Vaar rond Biscayne Bay op een pontonboot. Bewonder het ongelooflijke uitzicht op de skyline van de stad en de miljonairshuizen. En stap uit en breng tijd door in South Beach als je wilt.

Stap aan boord bij de levendige Bayside Marketplace in Downtown Miami. Ontspan terwijl je luistert naar je tweetalige gastheer die je wijst op alle beroemde huizen en bezienswaardigheden.

Tijdens je rondleiding kun je nippen van een drankje naar keuze en een verscheidenheid aan snacks kopen bij de kassabar.

Bewonder de huizen van de rijken en beroemdheden terwijl de zon ondergaat op Star Island, Hibiscus Island, Palm Island, Fisher Island en de beroemde Venetiaanse eilanden. Kijk uit naar de huizen van Rhianna, Sylvester Stallone, Shaquille O'Neal, Ricky Martin, Gloria Estefan, David Beckham, Antonio Banderas en meer.

Kies ervoor om meer avontuur aan je dag toe te voegen met de dubbeldekkerbus combo-optie, waarbij je kunt in- en uitstappen zoals je wilt met stops bij South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana en Wynwood Walls.

Je kunt ook een 4 uur durende Everglades airboat tour doen, inclusief retourtransport vanaf South Beach voor een 30 minuten durende tocht met een airboat, een levende tentoonstelling van geredde reptielen en zoogdieren en de “Meet a Baby Alligator” ervaring.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    Water Taxi Miami
    • 401 Biscayne Boulevard
    • 33132, Miami, Florida, United States of America

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    Water Taxi Miami
    • 401 Biscayne Boulevard
    • 33132, Miami, Florida, United States of America