Geniet van een wandeltocht met een verschil, waarbij je gids een reis door de markten samenstelt op basis van jouw winkelbehoeften.
Ontmoet je lokale gids die alles weet over de beste verkopers en kraampjes in de oude ommuurde stadswijk Medina. Vertel ze welke artikelen je zou willen kopen. Ze maken dan een persoonlijke route voor de hele groep tijdens de 3 uur durende tour.
Van 10:00 tot 12:30 uur (of 13:00 uur)
Van 14:30 tot 17:00 (of 17:30)
Begin je wandeling door het labyrint van kleine steegjes. Winkel voor kleine souvenirs en basisbehoeften, of voor ambachtelijke artikelen die op traditionele wijze zijn gemaakt. Bezoek de werkplaatsen en bekijk ambachten zoals leer, ijzer of houtbewerking, maar ook borduren, weven of keramiek.
Laat je professionele gids je de kunst van het onderhandelen met de verkopers leren. Leer een paar sleutelzinnen in het Arabisch terwijl je winkelt op de traditionele, plaatselijke manier.
Opmerking: we herinneren je er graag aan dat de tour een groepsrondleiding is en dat je gids je reis natuurlijk zal aanpassen aan wat je op de Markt wilt zien of kopen.