expedia

Málaga: Spaanse kookworkshop met Paella en Sangria

Van Lebasi Taller de Cocina
10 van 10
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 67 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 3 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Onze keukens zijn modern en zeer comfortabel waar je heerlijk kunt genieten.
  • We bevinden ons in het historische centrum van de stad, dus het is heel gemakkelijk om er te komen.
  • We zijn 5 minuten verwijderd van de Atarazanas markt.
  • De lessen zijn erg leuk en 100% participatief.

Locatie van activiteit

    • Malaga
    • Málaga, Andalucía, Spain

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • C. Martínez Campos, 15, Distrito Centro, 29001 Málaga, Spain
    • Málaga, Andalucía, Spain

Beschikbaarheid controleren


Málaga: Spaanse kookles met Paella, Sangria en meer
  • De activiteit duurt 3 uur3 u.
    3 u.
  • Engels
Taalopties: Engels
Prijsdetails
€ 66,50 x 1 volwassene€ 66,50

Totaal
De prijs is € 66,50
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    In onze lessen koken we verschillende gerechten: ajoblanco, paella en remojón malagueño (typische salade uit Málaga). We hebben ook een verrassingsdessert. Tijdens de maaltijd krijgt de klant ook nog een of twee sangrio's naar keuze.

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet toegestaan: Alcohol en drugs
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Leer koken als een plaatselijke bewoner met chef-koks Laura & Diego
Ontdek de echte smaak van Spanje in het hart van Málaga met meeslepende, hands-on kooklessen onder leiding van twee gepassioneerde en ervaren chef-koks.

Ontmoet je chef-koks:
Chef-kok Laura heeft gestudeerd aan Le Cordon Bleu in Londen en heeft gewerkt in restaurants met Michelinsterren. Laura is opgeleid door een Valenciaanse chef-kok die gespecialiseerd is in paella's en zal je leren hoe je dit iconische gerecht onder de knie krijgt - net als een echte Spanjaard. Haar lessen gaan niet alleen over koken, maar ook over het delen van de geheimen achter de ingrediënten, tradities en levensstijl van Spanje. Ze zal ook lokale markten, winkels en must-visit plekken in Málaga aanbevelen voor een volledige culinaire ervaring.

Chef Diego, oorspronkelijk uit Uruguay, is opgegroeid en opgeleid in Málaga. Zijn culinaire reis begon op 9-jarige leeftijd en zijn professionele carrière heeft hem van traditionele Andalusische keukens naar de meest exclusieve restaurants in de stad gebracht. Diego is gespecialiseerd in de Málaga-stijl en de Andalusische keuken, vooral desserts, en brengt warmte, creativiteit en verhalen in elk gerecht dat hij leert.

Wat je kunt verwachten:

  • Kook authentieke Spaanse en Andalusische gerechten vanuit het niets

  • Leer deskundige tips en traditionele technieken voor perfecte paella en meer

  • Krijg lokale inzichten en aanbevelingen van je chef-koks

  • Geniet van een 100% praktische, leuke en sociale kookervaring

  • Neem vaardigheden mee naar huis om Spaanse maaltijden te bereiden waar je ook bent

Dieetopties:
We passen het menu graag aan voor voedselallergieën of -intoleranties. Veganistische en vegetarische opties zijn verkrijgbaar met voorafgaande kennisgeving.

Reserveringsdetails:

  • De lessen vinden plaats in het centrum van Málaga

  • Een minimum van 4 deelnemers is vereist

  • Perfect voor soloreizigers, stellen, gezinnen of kleine groepen

Reserveer nu je plaats en geniet van koken, proeven en Spanje beleven als een inwoner!

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Malaga
    • Málaga, Andalucía, Spain

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • C. Martínez Campos, 15, Distrito Centro, 29001 Málaga, Spain
    • Málaga, Andalucía, Spain