Laboratorium : een plaats die de mogelijkheid biedt om te experimenteren, te observeren of te oefenen in een studiegebied.
In plaats van een scripted mocktail class is dit een steeds veranderende, high-concept mocktail workshop en zero-proof mixologie ervaring voor alle niveaus, van 0 tot 100. Je wordt aangemoedigd om te experimenteren met honderden ingrediënten – siropen, bitters, thee, kruiden, verse citrus en alcoholvrije sterke drank – plus hulpmiddelen zoals rookpistolen, reageerbuisjes en shakersets, zodat je gedurfde smaakideeën kunt uitproberen die je thuis nooit zou riskeren.
Je gastheer fungeert als een vriendelijke “hoofdwetenschapper”, die helpt de mocktailmixologiedoelen van elke gast te verfijnen terwijl de sfeer speels en oordeelsvrij blijft. Onhandigheid wordt aan de deur gecontroleerd, zodat de creatieve gekte kan beginnen.