Het unieke van deze wandeling ligt in de jacht op scherp geprijsde merkkleding, schoenen en accessoires, voor heren en dames.
Houd er rekening mee dat de meest prestigieuze modemerken ter wereld doorgaans geen korting geven op artikelen in hun boetieks. In plaats daarvan produceren ze vaak specifieke artikelen voor outletdorpen, met meerdere monomerkwinkels, gelegen buiten de stad, en gevuld met artikelen die speciaal voor die outlets zijn gemaakt.
De winkels die we bezoeken bevinden zich daarentegen in het historische centrum van Milaan en fungeren als verzamelpunt voor artikelen uit voornamelijk boetieks en showrooms, inclusief eerdere collecties en ex-displays.
Deze wandeling biedt een geweldige kans om deze stukken te vinden met kortingen van ongeveer 30-50% of meer op de oorspronkelijke boetiekprijzen.
Alleen winkels met ongebruikte originele designermerkenartikelen met korting, met beperkte beschikbaarheid!
Geen luxe boetieks/outletdorpen/kringloopwinkels.
Geen laaggeprijsde artikelen; over het algemeen beginnen modeartikelen vanaf een paar honderd euro