- Adverteer je accommodatie
- Contact
- Reizen
Communication Center - Aangemelde leden besparen 10% of meer op ruim 100.000 hotels overal ter wereld





Kleine groep vroege ochtend roze stadsfietstocht
Wat is inbegrepen?
- Gratis annulering mogelijk
- 3 u.
- Mobiele voucher
- Directe bevestiging
Overzicht
Navigeer soepel door de duizend en één gezichten van de stad in één ochtend, wanneer u zich geen zorgen hoeft te maken over het drukke verkeer.
Een vroege ochtendrit om haar verschillende gezichten, eeuwig, historisch, maar ook, haar minder bekende aspecten, buiten de gebaande paden, onontdekte routes te ontdekken die het woord '' verkenning 'echt illustreren.
In de ontwakende stad verzamel je beelden en verhalen die je zullen betoveren: de vroege ochtendrituelen, de zonnestralen op de architectuur, de groente- en fruitmarkt … We laten je de dag niet tegemoet met een lege buik en eindigt de tour met een ambachtelijk ontbijt en de beste chai in de stad (volgens ons!).
En al deze ervaring, geleid door iemand die je de gewoonten en hun betekenis, de geschiedenis van de stad zal uitleggen en je laat kennismaken met het hindoeïsme. De hele reis is gedaan met fietsen. Ga met ons mee op de milieuvriendelijke reis en maak er een mijlpaal in je leven van.
Locatie van activiteit
- Hawa Mahal - Palace of Wind
- Hawa Mahal Tripolia Bazaar Road, Badi Choupad, J.D.A. Market, Pink City
- 302002, Jaipur, Rajasthan, India
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
- Moustache Jaipur
- Park House 7 मिर्ज़ा इस्माइल मार्ग
- 302001, जयपुर, राजस्थान, India